Futbolo trenerio praktika


Bendrosios nuostatos . Tikslai ir uždaviniai. Druskininkų sporto centro mokinių treniruočių tvarkaraštis. Susipažinimas su ugdytiniais. Domantas Naruckas. Treniruočių mikrociklas. Ketvirtadienis Poilsis. Penktadienis Poilsis. Šeštadienis Poilsis. Sekmadienis Poilsis. Stebetų treniruočių planai Bandomųjų treneruočių planai Savarankiškai vestu treniruočių planai – konspektai FIZINIO PARENGIMO TESTAI. Vaikų fizinio parengtumo analizė. Trenerio praktikos ataskaita.

2008-2011 m. Lietuvos nacionalinėse, jaunimo, jaunių rinktinėse Druskininkus atstovauja  rankininkai: Balčiūtė Ieva, Evelina Šerkšnaitė, Indrė Zuzevičiūtė, Inga Zuzevičiūtė, Greta Kavaliauskaitė, Silvija Mockutė, Viktorija Ramanauskaitė (2009 m. Lietuvos moterų rankinio čempionate iškovojusios aukso medalius, trenerė Danguolė Sukankaitė), Romas Kirvelevičius, Vaidas Volungevičius, Vaidas Lukoševičius, Vaidas Trainavičius, Regimantas Nanartonis, Povilas Žarnauskas (2007 m. Lietuvos I Lygos vyrų rankinio čempionato  nugalėtojai, treneris Albinas Arbačiauskas), Ugnius Lekavičius, Rytis Šimoniutis, Lukas Feoktistovas (2011 m. Lietuvos jaunių rankinio federacijos taurės vicečempionai, treneris Antanas Andrijauskas), lengvaatlečiai (sportinis ėjimas) – Kęstutis Bikas, Saulius Valalis (2011m. Lietuvos maratono čempionato nugalėtojas, Tarptautinio maratono „Vilnius 2011“ antros vietos laimėtojas),  Valerijus Grinko – kandidatas  į 2012 m. Londono Olimpines žaidynes, Marius Šavelskis – Lietuvos rinktinės kandidatas į 2016 m. Rio de Žaneiro  Olimpines žaidynes, pasaulio jaunių pirmenybių 12 vietos laimėtojas (2011), Europos jaunimo pirmenybių 9 vietos laimėtojas (2011), Normantas Petriša, Mantas Tiurninas – Lietuvos jaunių rinktinės nariai (treneris Kęstutis Jezepčikas).

Atlikau praktiką pas trenerį R.Pašukį, kuris treniruoja 2003-2004 metų vaikus. Treniruotes vyko Druskininkų miesto pagrindiniame stadione, šalia „Saulės“ pagrindinės mokyklos. Treneris treneruoja 16 vaikų, kurie žaidžia futbolą. Su vaikais sutarti pavyko nuo pat pirmu treniruočių, kadangi visi vaikai dega noru žaisti futbolą ir treniruotes atlieka stropiai ir su dideliu užsidegimu. Vaikai labai myli savo trenerį ir apie kitus net nagalvoja, kaip mane pristatė ir pasakė čia jūsų treneris, vaikai nusišypsojo ir pradėjo vadinti mane – antrasis treneri. Visi vaikai nori tobuleti ir visų dabartinis noras yra žaisti uz suaugusiūjų komandą.

Fizinio parengimo testus parinkau tokius kuriuos naudoja Lietuvos nacionalinkes ringtines žaidėjų testavimui šie testai labiausiai nusako sportininkų fizinį parengtumą. Testus atliko 9-10 metų vaikai, iš viso-12 sportininkų, Testai buvo atliekami kelias dienas, prieš pagrindinę treniruotės dalį, kad vaikai būtų nepavargę ir parodytų geriausius savo rezultatus. Kaip jau minėjau, testai buvo parinkti tokie, kurie padėtų išaiškinti vienokias ar kitokias vaikų fizines savybes (jėgos greitumą, jėgą ir ištvermę.).

Atliekant testus sąlygos buvo visiems vienodos, kad rezultatai būtų objektyvūs, nes tai svarbu vertinant ir analizuojant testo rezultatus. Rezultatų vertinimas atliktas pagal Eurofito testų knygelę.

Atsilenkimų 15.8 k (30s) .;

Trenrio praktika man patiko labiau nei pirmoji praktika. Visų pirma tai dėl to, jog buvau priskirta į sporto mokyklą pagal savo kultivuojamą sporto šaką – futbolą. Praktiką atlikau Druskininkų sporto centre. Man paskyrė trenerį su kuriuo jau esu pažįstamas iš anksčiau, nes treniravausi pas jį. Treneris iš pirmo žvilgsnio atrodo griežtas, bet yra teisingas. Trenerio darbas su komanda vykdavo labai profesionaliai Treneris gerai supranta futbolą, nes ir pats ilgą laiką žaidė. Man labai patiko ši praktika, įgavau daug labai reikalingos ir naudingos patirties. Kaip jau minėjau, treneris jau buvo pažįstamas iš anksčiau, tad jos darbo metodika man buvo žinoma. Tačiau pamačiau ir naujų pratimų, akcentuojamų daugiau į fizinį pasirengimą.

  • Pedagogika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (2770 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jonas
  • Futbolo trenerio praktika
    10 - 4 balsai (-ų)
Futbolo trenerio praktika. (2015 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/futbolo-trenerio-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 21:56
×