G. Scheich knygos „pykti sveika“ recenzija


G. Scheich‘o knygos „pykti sveika“ recenzija. Emocijos ir motyvai.

„Pykti sveika“- Giunter‘io Scheich‘o knyga apie pykčio emocijos svarbą, funkcijas ir raišką žmogaus gyvenime. G.Scheich‘as - psichoterapeutas praktikas, daug metų tyrinėjęs alergines ligas, psichikos ir imuninės sistemos ryšį. Jo patirtis ieškant sąsajų tarp šių organizmo sistemų atsispindi ir knygoje, kurioje teigiama, kad pykčio emocijos slopinimo, užgniaužimo savyje, neleidimo sau sveikai supykti pasekmės fizinei sveikatai, imuninei sistemai yra labai žalingos. Knygoje pateikiama nemaža praktinių patarimų kaip išsiaiškinti savąjį pykčio tipą, suvaldyti pyktį keliančias situacijas tuo pačiu pripažįstant šią emociją kaip sveiką ir reikalingą bei mokantis ją reikšti.

Knygą sudaro penki skyriai: pirmieji du kalba apie priverstinio pozityvaus mąstymo ir su tuo susijusio pykčio slopinimo žalą bei produktyviąją pykčio funkciją, trečiasis padeda atpažinti ir nustatyti savąjį pykčio tipą, ketvirtasis moko kaip išmintingai reikšti pyktį, penktasis- patarimai konkrečių konfliktinių situacijų susijusių su pykčiu bei agresija sprendimui.

  • Psichologija Recenzija
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (1131 žodžiai)
  • Vita
  • G. Scheich knygos „pykti sveika“ recenzija
    10 - 3 balsai (-ų)
G. Scheich knygos „pykti sveika“ recenzija. (2014 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/g-scheich-knygos-pykti-sveika-recenzija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:20
×