Gairės kaip rašyti filmo recenziją


Gairės. kaip rašyti filmo recenziją. Jaunojo kino kritiko konkursas. Kas yra filmo recenzija? Filmo recenzija – žurnalistikos ir literatūros žanras. Prieš rašant recenziją. Surinkite informaciją apie filmą pavadinimas. Filmo recenzijos struktūrą sudaro 4 dalys Įvadas, filmo aprašymas, filmo analizė, Išvados. Kaip rašyti filmo recenziją. Sudominkite. Įvade pateikite bendrąją informaciją apie filmą (pvz. Kaip rašyti filmo recenziją. Pristatykite. Supažindinkite skaitytoją su filmo tema ir istorija. Kaip rašyti filmo recenziją. Vertinkite. Vertindami filmą, reikškite savo nuomonę argumentuotai paaiškinkite kritikos priežastis ir pateikite pavyzdžių. Vertindami filmą galite aptarti įvairius jo aspektus. Režisūra. Kaip režisierius vysto filmo istoriją. Analizuokite filmo kino. Filmavimas. Ar filmo vaizdai lėti ar dinamiški. Ar aplinka, kurioje buvo filmuoja turėjo įtakos kitiems filmo elementams. Pasidomėkite filmo žanro ypatybėmis ir klišėmis. Kaip rašyti filmo recenziją. Rekomenduokite. Pabaigoje apibendrinkite pateiktus faktus ir nuomonę. Galite aptarti filmo reikšmę ar vertę. Perskaitykite recenziją. Įsitikinkite, kad jūsų dėstymas suprantamas. Parašę recenziją pasitikrinkite ar parašėte recenzijos pavadinimą. Kaip rašyti filmo recenziją. Patarimai. Šios gairės yra tik rekomendacinės.


Filmo recenzijos struktūrą sudaro 4 dalys: Įvadas, filmo aprašymas, filmo analizė, Išvados.

Parašę recenziją pasitikrinkite: ar parašėte recenzijos pavadinimą? ar parašėte įdomią įžangą? ar pateikėte apibendrintą siužetą? ar pristatėte ir įvertinote filmo temą? ar aptarėte ir įvertinote filmo ypatumus, stilių, žanrą (režisieriaus darbą, charakterius ir pan.)? ar aptarėte ir įvertinote kino kalbos elementus? ar pabaigoje apibendrinote faktus ir savo vertinimus? ar patikrinote faktines ir gramatikos klaidas?

  • MS PowerPoint 73 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1119 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jonas
  • Gairės kaip rašyti filmo recenziją
    10 - 1 balsai (-ų)
Gairės kaip rašyti filmo recenziją. (2018 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/gaires-kaip-rasyti-filmo-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 12:04
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo