Gaisrų lyginamoji analizė


Santrauka. Summary. Įvadas. Terminai. Gaisro samprata. Kas yra gaisras? Gaisrų tipai. Gaisrų klasifikacija. Gaisro stadijos. Gesintuvų naudojimas. Gaisro pavojai. Gaisro gesinimo organizavimas. Gaisrų kilimo priežastys. Gaisrų kitimo lyginamoji analizė. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. Kiekvienais metais Lietuvoje kyla daugiau kaip 15 tūkstančių gaisrų. Kad ugnis galėtų degti, reikalingas užsidegimo šaltinis, degi medžiaga ir deguonis. Tačiau ugnis – dar ne gaisras ir kontroliuojama ugnis nekelia pavojaus.

Darbo objektas –2005-2012 metų gaisrai.

Darbo tikslas – parengti gaisrų 2005-2012 metų lyginamąją analizę.

Analizės charakteristika. Teorinėje dalyje aptarti aktualūs terminai, išanalizuota gaisro sąvoka, jo tipai, klasifikacija, stadijos, keliami pavojai, gesinimo organizavimas bei trumpai apibūdinta kaip naudotis gesintuvu kilus gaisrui.

Duomenų lyginamoji analizė padėjo išskirti svarbiausias gaisrų kilimo priežastis. Nustatytos gaisrų mažėjimo tendencijos, taip pat paskutiniai metais dėl gaisrų žūva mažiau žmonių, tame tarpe ir vaikų. Išsiaiškinta, kad daugiausia gaisrai kyla kaimuose.

Analizės rezultatai leido padaryti tokias pagrindines išvadas: Šiuo metu daugiausiai gaisrų kyla kaimuose, dėl neatsargaus gyventojų elgesio, netvarkingų krosnių, kaminų, elektros instaliacijos ir kitų priežasčių. Kilus gaisrui pagalba ne visuomet spėja atskubėti laiku, todėl dažnai pasitaiko, kad sudega pastatai, žūva žmonės.

  • Sauga Analizė
  • Microsoft Word 274 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (4069 žodžiai)
  • Gintare
  • Gaisrų lyginamoji analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Gaisrų lyginamoji analizė. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/gaisru-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:59
×