Gaiviųjų gėrimų kiekybinis tyrimas


Apie Uab „Amber food“ kompanija. Amber food gaivieji gėrimai. Anketa. Išvados.

Darbo tikslas:

Ištirti UAB „Amber food“ gaiviųjų gėrimų paklausą.

Atlikti kiekybinį gaiviųjų gėrimų tyrimą UAB „Amber food“ priklausiančiame restorane „Charlie pizza“ (Metropolis) klientų ir darbuotojų

Išsiaiškinti gaiviųjų gėrimų paklausą restorane „Charlie pizza“ Metropolis

UAB „Amber food“ priklausiančiame restorane „Charlie pizza“ rasime gausų gaiviųjų gėrimų pasirinkimą, valgiaraštyje pateikta viskas su paveikslėliais, kainomis su nuolaida ir be jos, todėl kiekvienas nesunkiai išsirinks ne tik pagal savo skonį, bet ir galimybes. Galima rinktis tiek iš populiariausių gaiviųjų gėrimų tokių kaip „Coco-cola“ įvairių rūšių, visiems gerai žinomų sulčių „Cido“ įvairių rūšių, siūloma pasirinkti gazuotas ir negazuotas mineralinis vanduo „Vichy“ ir daug kitų. Taip pat siūloma restorane šviežiai spaudžiamos, restorano svečiui užsakius, šviežios sultys, naminė gira, vanduo su citrina. Na, o norintiems atgauti jėgas restorano padavėjai pasiūlys energetinio gėrimo „Battery“.

Esu Kauno Kolpingo kolegijos baigiamojo kurso studentė. Ši anketa parengta siekiant nustatyti kokios kavos mėgstamiausios Statoil degalinėje. Anketa yra anoniminė. Gauti rezultatai bus panaudoti bakalauro baigiamajame darbe.Prašau pažymėti vieną, jūsų nuomonę labiausiai atspindintį, variantą.

UAB „Amber food“ restorane „Charlie pizza“ (Metropolis) buvo užpildyta 20 anketų.Pagal anketos duomenis, galima teigti, kad 75% pačių darbuotojų, apimančių visas amžiaus grupes mėgsta gaiviuosius gėrimus, kiti renkasi karštuosius gėrimus (pirmenybe teikia kavai, arbatai) 65% teikia pirmenybę „Coco-cola“ gaiviesiams gėrimams, 25 % darbuotojų pirmenybę teikia sultims, 4% renkasi naminę girą, taip pat 4% renkasi mineralinį vandenį, tik 2% restorano darbuotojų pirmenybę teikia šviežiai spaustoms sultims.

  • Microsoft Word 1525 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (926 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gita
  • Gaiviųjų gėrimų kiekybinis tyrimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Gaiviųjų gėrimų kiekybinis tyrimas. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/gaiviuju-gerimu-kiekybinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 06:09
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo