Galanterijos įmonės verslo planas


Galanterijos referatai. Galanterijos gamyba.

Santrauka. Įmonės „stela“ rekvizitai:. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Komplekso elementai ir taikoma orientacija. Mikro aplinkos elementai ir kaip jie įtakoja įmonę. Makro aplinkos veiksnių įtaka įmonės veiklai. Įmonės tikslinė rinka. Rinkos segmentacija. Elgesio faktoriai, kurie turės įtakos prekės pirkimui. Prekių politika, prekių charakteristika, identifikavimo strategijos. Kainų nustatymas. Pateikimo kanalai ir strategija. Rėmimo elementai, priemonės, strategija. Vadyba. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Tiesioginių medžiagų sunaudojimas vienam gaminiui. Tiesioginis darbo užmokestis vienam gaminiui. Tiesioginės išlaidos vienam gaminiui. Pagalbinių medžiagų vertė. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas. Gamybos įrengimų galingumas. Gamybos įrengimų darbo laikas. Gamybos įrengimų elektros mokestis. Kitų įrengimų elektros mokestis. Netiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Parduodamos produkcijos savikainos prognozė. Darbuotojai ir jų atlyginimai. Veiklos sąnaudų prognozė. Pvm prognozė. Mokesčių prognozė. Pelno (nuostolių) prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Santykiniai rodikliai. Lūžio taškas. Literatūra. Priedai.

Lyginant su konkurentų firmomis UAB „Stela“ stengsis pasiūlyti aukščiausią kokybę bei optimalią kainą. Savo klientus įmonė stengsis sudominti išskirtiniu gaminių dizainų, kuriuo rūpinsis už tai atsakingi įmonės darbuotojai turintys pakankamai patirties šioje srityje ir mokantys reaguoti į kintančiai rinkos sąlygas bei kintančius vartotojų poreikius.

Kuriant šią įmonę yra tikimasi įsitvirtinti visos Lietuvos rinkoje, nepamirštant net ir mažų miestelių, o vėliau savo gaminius ketiname siūlyti ir užsienio rinkoms.

UAB „Stela“ steigėjai yra trys akcininkai turintys akcijų: Aira Barauskaitė – 30%, Deimantė Romanova – 30% ir Aušra Kybartaitė – 40%. Akcininkai yra įnešę: A. Barauskaitė-90000Lt, D. Romanova – 90000Lt, A. Kybartaitė – 120000 Lt. Akcininkų sprendimu UAB „Stela“ direktore yra išrinkta Aušra Kybartaitė, tačiau visis akcininkai dalyvaus įmonės valdyme ir sprendimai bus priimami tik akcininkų susirinkimo nutarimu. Visos išlaidos reikalingos įmonei įsteigti sudaro 337976 Lt, taigi įmonė tikisi gauti 37976 Lt paskolą iš AB SEB banko su 8% metinėmis palūkanomis.

Kadangi įmonę planuojama atidaryti liepos 1 dieną, tai planuojamas pusės metų pelnas yra 411983,87 Lt, o tai sudaro 26,43% pardavimų grynojo pelningumo arba 41,18% pardavimų bendrojo pelningumo.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 3544 KB
  • 2013 m.
  • 51 puslapis (8949 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daiva
  • Galanterijos įmonės verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Galanterijos įmonės verslo planas. (2013 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/galanterijos-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:18
×