Galapagų nacionalinis parkas


Galapagų nacionalinis parkas. Jis įsteigtas 1959 metais ir pradėjo savo veiklą 1968 metais. Ekvadoro vyriausybė paskyrė 97% žemės ploto Galapagų salos nacionaliniam parkui. Apie parko plotą. Itabaka kanalas ir yra tarp dviejų salų Galapago ir Ekvadoro. Itabaka kanalas. San Rafael krioklys - Ekvadoras. Galapagų nacionalinis parkas buvo įtrauktas į biosferos rezervato sąrašą. Nacionalinis parkas biosferos rezervato sąraše. 2007 metais Galapagų nacionalinis parkas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Unesco. Gruodis- Birželis yra laikomas šiltu bet drėgnu sezonu. Klimatas. Kadangi klimatas ne per karštas tai šiltuoju metų laiku Galapaguose dauginimosi laikotarpis. Dauginimasis. Galapagų salos turi mažą biologinę įvairovę. Gyvūnija. Jūrinės iguanos akumuliuoja. Iguanos. Vėžliai. Jūrų liūtai.


Ekvadoro vyriausybė paskyrė 97% žemės ploto Galapagų salos nacionaliniam parkui. Likę 3% pasiskirsto tarp apgyvendintų vietovių. Parkas užima 7995,4 km².

Gruodis- Birželis yra laikomas šiltu bet drėgnu sezonu. Kovas- Balandis dažniausiai būna šilčiausi ir drėgniausi mėnesiai. Galapagų klimatas pasižymi dažnu lietumi. Nuo birželio pabaigos iki Gruodžio oras yra gana šaltas ir sausas.

Galapagų salos turi mažą biologinę įvairovę, nes sala yra 600mylių nuo artimiausio kranto. Tai didelis tarpas jog naujos gyvūnų rūšys galėtų šią salą pasiekti. Jūrų organizmai, pavyzdžiui, žali jūros vėžliai tikriausiai atėjo dėl jų pačių plaukimo. Kaip rezultatas, gyvūnai Galapagų saloje yra tokie, kurių protėviai jau buvo gerai tinkantys jos atšiaurioms sąlygoms.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1651 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (301 žodžiai)
  • Agnė
  • Galapagų nacionalinis parkas
    10 - 6 balsai (-ų)
Galapagų nacionalinis parkas. (2016 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/galapagu-nacionalinis-parkas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:43
×