Galia ir valdžios paskirstymas


Galia ir valdžios paskirstymas. Įvadas. Galia. Teorinis apibūdinimas. Galios šaltiniai. Galios kultūriniai aspektai. Valdžia. Teorinis apibūdinimas. Valdžios paskirstymas. Formalios valdžios paskirstymas- delegavimas. Decentralizavimas ir centralizavimas. Darbo projektavimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas.

Tačiau vadovai nėra vieninteliai galintys daryti įtaka. Darbuotojai žodžiu ir veiksmu stengiasi paveikti vadovus, o už organizacijos ribų yra daug žmonių turinčių įtaką vadovams. Organizacija galios kontekste- atvira sistema.

Ilgą laiką galios tema buvo ignoruojama, kol Mc Clelandas neaprašė dvi galios puses ir jų nepaaiškino jų sandaros. Išskiriami du formalios valdžios pagrindo požiūriai: klasikinis ir pritarimo. Šie požiūriai padeda išsiaiškinti kas duoda teisę vadovams vadovauti pavaldiniams.

Darbe bus stengiamasi atskirti galią ir valdžią, aptarti šių mokslo dalių pagrindinius požiūrius ir paaiškinti jų panaudojimą. Taip pat dėmesys bus skiriamas valdžios/galios atšakoms, šaltiniams bei principams ir formoms. Bus paaiškinta galios panaudojimo su žmonių kultūros istorijos sąsaja bei delegavimo privalumai ir trūkumai. Galiausiai bus palyginti požiūriai į darbo projektavimą.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 135 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (2190 žodžiai)
  • Tomas
  • Galia ir valdžios paskirstymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Galia ir valdžios paskirstymas. (2013 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/galia-ir-valdzios-paskirstymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 01:47
×