Galimos ekstremalios situacijos ir jų priežastys Lietuvoje


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Ekstremalios situacijos ir ju priezastys mokslobaze.

Galimos ekstremalios situacijos Lietuvoje ir jų priežastys. Ekstremali situacija. Ekstremalių situacijų priežastys būna. Gamtinės ekstremalios situacijos Lietuvoje gali būti. Kruša. Krušos priežastys. Sausra. Sausros priežastys. Pūga. Pūgos priežastys. Stiprūs vėjai. Stipraus vėjo (škvalo) susidarymo priežastys. Liūtis. Priežastys ir pasekmės. Perkūnija. Perkūnijos priežastys. Techninės ekstremalios situacijos Lietuvoje gali būti. Avarijos ir incidentai transporte ir jų priežastys. Geležinkelio transporto avarija, priežastys. Ekologinės ekstremalios situacijos Lietuvoje. Ekologinių ekstremalių situacijų priežastys. Socialinės ekstremalios situacijos Lietuvoje gali būti. Priežastys. Išvados. Literatūros sąrašas.

Krūša Sausra Pūga Stiprūs vėjai (Škvalas) Liūtis Perkūnija.

Tai santykinai horizontalus oro judėjimas, atsirandantis dėl žemės paviršiaus temperatūrų skirtumo.

Tai gali būti avarinis įvykis su jūros (upės) laivais , kai avarinė padėtis kelia pavojų žmonių saugumui ir gyvybei. Laivuose gali kilti gaisras, plaukdami laivai gali susidurti, dėl to laivas gali nuskęsti. Kartais jūra būna užteršta naftos produktais. Taip pat incidentai su orlaiviais – retas įvykis Lietuvoje, bet gali būti oro eismo nelaimių: orlaiviai gali suartėti, susidurti su paukščiais, orlaivyje gali įvykti teroristiniai veiksmai, ištikti orlaivio su įgula žūtis.

Avarijos ir incidentai transporte ir jų priežastys.

Ekologines problemas sukeliame dažniausiai mes patys, įvairiais būdais teršdami aplinka (gamta).

Priežastis dažniausiai įtakoja neramumai šalyje, nesutarimai su šalies vykdoma politika. Arba nesutarimai tarp šalių.

  • MS PowerPoint 1495 KB
  • 2016 m.
  • 29 puslapiai (782 žodžiai)
  • Universitetas
  • Virginija
  • Galimos ekstremalios situacijos ir jų priežastys Lietuvoje
    9 - 1 balsai (-ų)
Galimos ekstremalios situacijos ir jų priežastys Lietuvoje. (2014 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/galimos-ekstremalios-situacijos-ir-ju-priezastys-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 16:44
×