Galios stiprintuvų tyrimas


Emiterinis kartotuvas. Stiprintuvu rezimai. Galio stiprintuvai referatas. Stiprintuvu elektros schemos. Galios stiprintuvas laboratorinis darbas. Stiprintuvu rezimai ab. Operaciniai galios stiprintuvai. Stiprintuvo schema b rezimo. Riaa stiprintuvo schemos tyrimas isvados. Galios stiprintuvu tyrimas laboratorinis darbas.

Komplementinis emiterinis kartotuvas su operaciniu stiprintuvu. Ab režimu dirbantis stiprintuvas. Kompleksinis emiterinis kartotuvas su operaciniu stiprintuvu. Paduokite į įėjimą signalą ir stebėkitejį išėjime. Palyginkite mikroschemos netiesinius iškraipymus ir prieš tai gautus netiesinius iškraipymus.

Schema (b režimas) - Jo įėjimas pažymėtas k2iprie klin prijunkite imp. Generatorių (um =. -. 3v), prie k5out oscilografą. Keisdami daznį intervale nuo loohz iki 20khz stebėkite išeinančio signalo formą, ją persibraižykite, įvertinkite netiesinius iškraipymus. Schemoje įmontuotas jungiklis, atjungiantis ir prijungiantis maitinimo įtampą, baigę matavimus apaduokite į įėjimą k2m signalą (iv) ir stebėkite jį išėjime k6out, kaip ir anksčiau keiskite signalo dažnį ir persibraižykite matomą signalą, palyginkite netiesinius iškraipymus. Schema turi mygtuką kl, kurio pagalba galima signalą paduoti per operacinį stiprintuvą, o galima jį ir apeiti, tada signalas paduodamas tiesiai į tranzistorių baze į įėjimą paduokite signalą (2v), stebėkite išeinančio signalo formą keisdami dažnį, ją fiksuokite. Keisdami varžą r3 stebėk Padarykite išvadas kuo pasižymi mikroschemos, kokios teigiamos jų savybės. Pastaba, į įėjimpaduodame į įejimąk2in signalą (iv) ir stebimejį išėjime k6out, kaip ir anksčiau keičiame jo dažnį ir perbraižome matomą signalą. Palyginame netiesinius iškraipymus. Schema turi mygtuką kl, kurio pagalba galime signalą paduoti per os, o galima AB režimu dirbantis stiprintuvas: į įėjimąpaduodame signalą(2v), stebime išeinančio signalo formą, keisdami dažnį, ją fiksuojame. Keičianstiprintuvas, su mikroschema k174yh7: paduodame [ įėjimą signalą,, ir stebime jį išėjime. Palyginame mikroschemos netiesinius iškraipymus ir prieš tai gautus. Į įėjimą nepaduodame didelės amplitudės signalojis turi būti 0,1-1 v.

  • Microsoft Word 112 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (361 žodžiai)
  • Universitetas
  • Galios stiprintuvų tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Galios stiprintuvų tyrimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/galios-stiprintuvu-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 09:31
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo