Galvaninų elementų ir akumuliatorių taikymas praktikoje


Galvaniniu elementu ir akumuliatoriu taikymas praktikoje. Galvaniniu elementu taikymas praktikoje. Galvaniniai elementai praktikoje. Galvaniniu elementu pritaikymas praktikoje. Apie galvaniniu elementu ir akumuliatoriu taikyma. Galviniu elementų ir akumuliatorių taikyma praktikoje. Galvaninai elementai.

,,galvaninų elementų ir akumuliatorių taikymas praktikoje”. Įvadas (kodėl tai daroma). Dėstymas. Išvada. Nudota literatūra.

Šis darbas atliekamas norint sužinoti kur ir kam praktikoje naudojami galvaninai elementai ir akumulaitoriai, į kokias grupes jie skirstomi.

Galvaniniai elementai ir akumuliatoriai yra pla čiai naudojami mūsų kasdieniniame gyvenime t.y. be jų neišsiverstume nei dienos. Kiekvienas turi savo paskirtį vieni naudojami automobiliose, kiti gami-nant šilumą, treti paskirstant vandenį ir panašiai.

Taigi apbendrinant visa tai mums netik palen-gvina, bet ir pagelbsti kasdieniniame gyvenime.

  • Microsoft Word 139 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (585 žodžiai)
  • Toma
  • Galvaninų elementų ir akumuliatorių taikymas praktikoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Galvaninų elementų ir akumuliatorių taikymas praktikoje. (2013 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/galvaninu-elementu-ir-akumuliatoriu-taikymas-praktikoje.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 11:50
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo