Gamintojo vartotojo elgsena


Gamintojo-vartotojo elgsena. Taupymas ir skolinimasis priežastys privalumų bei trūkumų analizė. Gamintoju elgsena. Gamintojo elgsena. Finansinė atskaitomybė jos paskirtis turinys. Taupymas ir skolinimasis referatas. Pagrindiniai ukines veiklos efektyvumo vertinimo rodikliai. 2.gamintojo-vartotojo elgsena.. Pagrindiniai ukines veiklos efektyvumo rodikliai, ju paskirtis.. Vartotojo elgsena finansine atskaitomybe, jos paskirtis ir turinys.

Įvadas. Paklausos-pasiūlos valdymo teorijos. Taupymas ir skolinimasis- priežastys, privalumų bei trūkumų analizė. Taupymas. Skolinimasis. Finansinė atskaitomybė, jos paskirtis, turinys. Pagrindiniai ūkinės veiklos efektyvumo vertinimo rodikliai, jų paskirtis. Efektyvumo vertinimo rodikliai. Efektyvumo vertinimo rodiklių paskirtis. Santykis tarp pagaminto produkto/paslaugų apimties ir sunaudotų išteklių. Tam tikro kiekio išteklių panaudojimas, užtikrinant maksimalų rezultatą. Racionalus išteklių paskirstymas gamiboje siekiant naudos. Išvados. Literatūros sąrašas. Šiame darbe bus nagrinėjamos tokios savokos, kaip: paklausos-pasiūlos valdymo teorijos, taupymas ir skolinimasis- priežastys, privalumų bei trūkumų analizė, finansinė atskaitomybė, jos paskirtis, turinys ir pagrindiniai ūkinės veiklos efektyvumo vertinimo rodikliai, jų paskirtis. Mūsų darbo komanda išnagrinėjo kiekvieną temą ir parinko aktualiausią informaciją, kuri domintų ar būtų naudinga kiekvienam žmogui.

Visame pasaulyje, kartu ir Lietuvoje, ekonominė padėtis jau kelerius metus yra nepastovi ir smukusi. Šių laikų padėtis verčia domėtis ekonomikos aktualijomis net eilinį žmogų, kuris anksčiau savo prioritetus butų skiręs kitkam. Taigi, ar pasikeitūs padėčiai ekonomikoje, santykiai ir elgsena tarp vartotojų ir gamintojų irgi pasikeitė? Ar šie santykiai jau yra nustatyti ir pastovūs?.

  • Microsoft Word 111 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2875 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilius
  • Gamintojo vartotojo elgsena
    10 - 1 balsai (-ų)
Gamintojo vartotojo elgsena. (2011 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamintojo-vartotojo-elgsena.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 17 d. 14:53
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo