Gamtamokslinis pranešimas Maisto priedai


Medžiagų mokslo skaidrės. Gamtamokslinis pranešimas. Maisto priedai. Problema Dažnai girdime. Tikslas Rengdami pranešimą pasidomėkite. Truputis informacijos. Įvairių šalių leidžiamų maisto priedų sąrašai skiriasi. Pavojingi maisto priedai. Maisto priedas – tai bet kuri medžiaga. Pagrindiniai tikslai, kodėl naudojami maisto priedai. Kai kurie maisto priedai su aprašymu. E100 Kurkuminas Curcumin. E308 Gama-tokoferolis Gamma-tocopherol Antioksidantai ir konservantai. E311 Oktilgalatas Octyl gallate Antioksidantai ir konservantai. Dažnai girdime skaitome, kad šios medžiagos yra daugelio alergijų. Išvada Maisto priedai kenkia sveikatai kai kurie.


Problema: Dažnai girdime skaitome, kad šios medžiagos yra daugelio alergijų, kitų ligų, ypač vėžio, priežastis.

Tikslas: Rengdami pranešimą pasidomėkite, kaip maisto priedai skirstomi ir žymimi, kurie yra leidžiami naudoti Lietuvoje ir kas tai reglamentuoja, o kurie draudžiami arba ribojami, koks jų poveikis organizmui.

Išvada: Maisto priedai kenkia sveikatai kai kurie, o kai kurie padeda musu ekonomikai.

Gamtamokslinis pranešimas Maisto priedai. (2016 m. Sausio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/gamtamokslinis-pranesimasmaisto-priedai.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 16:14