Gamtiniai ir kultūriniai ištekliai kretingos rajono savivaldybės teritorijoje


Įvadas. Gamtinių ir kultūrinių išteklių sąvokų apibrėžimas. Gamtiniai ištekliai. Kultūriniai ištekliai. Kretingos rajono savivaldybėje esantys gamtiniai ir kultūriniai ištekliai. Kretingos rajono gamtiniai ištekliai. Kultūriniai ištekliai. Gamtinių ir kultūrinių šaltinių įvairovė ir pasiekiamumas kretingos rajono savivaldybėje. Gamtinių ir kultūrinių šaltinių įvairovė. Gamtinių ir kultūrinių šaltinių pasiekiamumas. Gamtinių ir kultūrinių šaltinių apsauga. Informacija. Populiarinimas ir problemos siekiant populiarinti gamtinius ir kulturinius išteklius. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas:Išanalizuoti gamtinius ir kultūrinius išteklius Kretingos rajono savivaldybėje.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti gamtinių ir kultūrinių išteklių sąvokas.

2.Išvardinti Kretingos rajono savivaldybės gamtinius ir kultūrinius išteklius.

3.Išanalizuoti Kretingos rajono savivaldybės gamtinių ir kulūrinių išteklių įvairovę, prieinamumą, informacijos sklaidą.

4.Išanalizuoti Kretingos rajono savivaldybės gamtinių ir kultūrinių išteklių problemas susiduriant su išteklių išsaugojimu bei populiarinimu.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2748 žodžiai)
  • Indrė
  • Gamtiniai ir kultūriniai ištekliai kretingos rajono savivaldybės teritorijoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamtiniai ir kultūriniai ištekliai kretingos rajono savivaldybės teritorijoje. (2013 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamtiniai-ir-kulturiniai-istekliai-kretingos-rajono-savivaldybes-teritorijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:10
×