Gamtinio akmens apdirbimas ir apsauga nuo dūljimo


Atsakyti į pateiktus klausimus ir žinoti statybinių medžiagų esmines savybes, panaudojimo sritį bei palyginti statybines medžiagas pagal pagrindinius jas charakterizuojančius techninius rodiklius. Gamtinio akmens apdirbimas ir apsauga nuo dūlėjimo. Keraminiai gaminiai vidaus ir išorės apdailai. Tipai, panaudojimas, techniniai duomenys. Armatūra gelžbetoniui, klasės. Hidraulinės kalkės. Betono kietėjimas žiemą ir vasarą. Išvados. Literatūros sąrašas.

Karjeruose uolienos imamos ekskavatoriais, akmens pjovimo mašinomis, sprogdinimo būdu. Sprogdintos uolienos netinka svarbioms konstrukcijoms ir apdailai, nes jose būna mikroplyšių, kurie susilpnina medžiagą. Skalda gaunama smulkinant sprogdintas uolienas ir paskui išrūšiuojant į atskiras frakcijas. Betono priežiūra – tai visuma priemonių, kuriuos užtikrina palankias sąlygas betonui kietėti ir apsaugo jos struktūrą nuo sužalojimų. Norint, kad betonas būtų stiprus ir apsaugotas nuo sužalojimų vasarą, reikia tik ką suklotą betoną apsaugoti nuo lietaus, nuo staigių temperatūrinių pokyčių, smūgių ir išdžiovimo.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (744 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gamtinio akmens apdirbimas ir apsauga nuo dūljimo
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamtinio akmens apdirbimas ir apsauga nuo dūljimo. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamtinio-akmens-apdirbimas-ir-apsauga-nuo-duljimo.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 05:06
×