Gamtinių išteklių panaudojimas kuriant turizmo produktus Druskininkų savivaldybėje


Turizmo išteklių klasifikacija. Turizmo išteklių samprata. Kuriant turizmo lietuvoje. Druskininku reljefas. Gamtinis turizmas druskininkuose.

Įvadas. Gamtiniai ištekliai. Gamtinių išteklių samprata. Gamtinių išteklių klasifikacija. Gamtinių išteklių pritaikymas rekreacijai ir turizmui. Klimatas ir mikroklimatas. Rekreaciniai vandens telkiniai. Rekreacinė augalija. Gyvūnija. Reljefas. Druskininkų savivaldybės gamtiniai ištekliai ir jų. Panaudojimas turizmo tikslams. Klimatas ir mikroklimatas. Rekreaciniai vandenys. Mineraliniai vandenys. Rekreaciniai vandens telkiniai. Rekreacinė augalija. Gyvūnija. Reljefas. Gretimybės.Druskininkų savivaldybės rekreacinės plėtotės vizija. Išvados. Literatūra.

Šio darbo tiriamasis objektas - Druskininkų savivaldybėje esantys gamtiniai ištekliai, kurie gali būti pritaikyti rekreacinei veiklai ir turizmui. Druskininkų savivaldybė apima pietinėje Lietuvos dalyje esantį Druskininkų miestą su Leipalingio miesteliu ir artimiausiais kaimais. Druskininkų kurortas yra pietinėje Lietuvos dalyje, dešiniajame Nemuno upės krante.

Ištirtumas

Mano pasirinkta tema yra gana plačiai ištirta. Daugiausiai informacijos apie Druskininkų savivaldybės turizmo plėtojimą yra 2004 m. parengtame “ Druskininkų savivaldybės plėtros 2004-2013 m. strateginiame plane“, kuriame yra Druskininkų savivaldybės išteklių SSGG analizė. Taip pat, nemažai informacijos apie gamtinių išteklių panaudojimą turizmui yra 2003 m. parengtoje “Kultūrinio ir gamtinio potencialo panaudojimo turizmui Druskininkuose ir apylinkėse galimybių studijoje“.

Problema

Druskininkų miesto įvaizdis formuojamas tik kaip gydomasis kurortas. Šioje savivaldybėje nėra plačiai vystomos kitos turizmo rūšys.

  • Turizmas Tyrimas
  • Microsoft Word 615 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (5182 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Gamtinių išteklių panaudojimas kuriant turizmo produktus Druskininkų savivaldybėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Gamtinių išteklių panaudojimas kuriant turizmo produktus Druskininkų savivaldybėje. (2013 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamtiniu-istekliu-panaudojimas-kuriant-turizmo-produktus-druskininku-savivaldybeje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:10
×