Gamtinių išteklių tinkamumo vertinimas spa versle


Geologijos referatas. Verslui. Gamtinių išteklių pritaikymo galimybės. Gamtinių išteklių panaudojimo spa ir sveikatingumo procedūrų sektoriuje esamos situacijos aprašymas. Balneologinių išteklių pritaikymo galimybės spa ir sveikatingumo procedūrų versle Vakarų Lietuvoje Klimatologinių išteklių pritaikymo galimybės spa ir sveikatingumo procedūrų versle Vakarų Lietuvoje. Fitologinių išteklių pritaikymo galimybės spa ir sveikatingumo procedūrų versle Vakarų Lietuvoje Peloidinių išteklių pritaikymo galimybės spa ir sveikatingumo procedūrų versle Vakarų Lietuvoje. Spa ir sveikatingumo paslaugų galimybės 9 Literatūra.


Temos aktualumas. Kiekvienos valstybės gyventojų sveikata yra didžiausia visuomenės socialinė ir ekonominė vertybė (Lietuvos respublikos kurortų raidos koncepcija, 2002). Augant spa ir sveikatingumo paslaugų populiarumui, daugėja ir šias paslaugas teikiančių organizacijų. Organizacijos, norėdamos įgyti pranašumų, ieško būdų kaip užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir įgyti lojalumą. Šiandien vis populiarėjantis sveikos gyvensenos principas, leidžia verslininkams pritraukti klientus, naudojant savo versle natūralius gydomuosius gamtos teikiamus išteklius. Kadangi šiandien spa ir sveikatingumo sektorius Lietuvoje yra augantis turizmo produktas, ir dažnai šaltiniuose sutinkame, jog Lietuvos pajūris yra turtingas įvairiais ištekliais, turi potencialą, tačiau nėra aiškaus paaiškinimo, koks yra potencialas ir kaip ji išnaudoti. Pastaraisiais metais Lietuvoje sveikatingumo paslaugos populiarėja itin sparčiai, kadangi yra pagristos sveikos gyvensenos principais, taikant daugiausiai gamtinius išteklius, todėl aktualu tirti sveikatingumo procedūrų verslo galimybes panaudojant įvairius gamtinius išteklius, kurie iš dalies lemia žmogaus rekreacines galimybes, tačiau nėra aiškaus pagrindimo kokie gamtiniai ištekliai ir kokiu būdu perspektyviai gali būti panaudojami vystant sveikatingumo procedūrų verslą.

Tyrimo problema: Nėra aiškaus pagrindimo kokie Vakarų Lietuvos gamtiniai ištekliai ir kokiu būdu gali būti panaudojami vystant spa procedūrų verslą.

Tyrimo hipotezė: Vakarų Lietuvos gamtiniai ištekliai gali būti panaudoti vystant spa procedūrų verslą.

Tyrimo tikslas: Nustatyti, kokie gamtiniai ištekliai ir kokiu būdu gali būti perspektyviai panaudoti vystant spa procedūrų verslą.

Tyrimo objektas: Vakarų Lietuvos gamtinių išteklių panaudojimo galimybės, vystant spa procedūrų verslą.

Įvertinti gamtinių išteklių kosmetologines savybes naudingas žmogui.

Išsiaiškinti kokie gamtiniai ištekliai gali būti perspektyviai panaudojami spa procedūrų versle.

Išsiaiškinti kokiu būdu gamtiniai ištekliai gali būti panaudojami.

Šiame skyriuje atskleidžiama grožio procedūrų samprata, klasifikacija, taip pat gamtiniai ištekliai naudojami grožio procedūrų versle, bei rodikliai nurodantys gamtinių išteklių tinkamumą šiame versle.

Remiantis N. Langviniene (2011), galime SPA paslaugas,suskirstyti į kelias kategorijas: dienos SPA ir kurortų SPA. Dienos SPA ir kurortų SPA esminiai skirtumai tai, jog dienos spa ir sveikatinumo centruose atliekamos grožio ir kūno procedūros, kurios trunka nuo 1h iki 1 dienos. Tokuose dienos spa centruose apsilankoma maždaug kartą per mėnesį. Tokių dienos spa centrų rinka didžioji dalis yar moterys nuo 35m. – 60m. besirūpinančios grožiu bei sveikata. Vartotojų perkamoji galia pateikiama kaip vidutines arba aukštesnes pajamas gaunantys klientai .

 • Geologija Referatai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Glorija
 • 10 puslapių (2377 žodžiai)
 • Universitetas
 • Geologijos referatai
 • Microsoft Word 16 KB
 • Gamtinių išteklių tinkamumo vertinimas spa versle
  10 - 6 balsai (-ų)
Gamtinių išteklių tinkamumo vertinimas spa versle. (2016 m. Sausio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/gamtiniu-istekliu-tinkamumo-vertinimas-spa-versle.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 09:18