Gamtovaizdžio vertinimas


Įvadas. Pagrindinės sąvokos. Tiriamojo objekto apibūdinimas (geografinė padėtis, aplinka, ištekliai). Gindulių kaimas. Objekto (gindulių kaimo ) tyrimo rezultatai. Tyrimo rezultatų analizė. Išvados. Pasiūlymai. Literatūra.

Kraštovaizdžio pažinimas yra būtina sąlyga kraštovaizdžio politikos krypčių formavimui ir įgyvendinimui. Kraštovaizdžio tvarkymo darbai, ypač jautriose gamtinėse teritorijose, turi būti itin gerai suplanuoti ir atsakingai vykdomi, kad kuo mažiau būtų pažeisti gamtiniai komponentai, biologinė įvairovė. Kaip žinoma, kraštovaizdis tik tada laikomas gražiu, kai visos jo sudedamosios dalys – reljefas, laukai, pievos, vandenys ir miškai – sudaro darnią, mūsų kraštui būdingą kompoziciją. Ginduliai – kaimas Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje, Sendvario seniūnijoje, į šiaurės rytus nuo Klaipėdos, prie plento Šilutė – Palanga. Aplankyti Gindulius - kol dar yra senų pastatų, senų gyventojų ir kol ši vietovė - dar kaimas. Mat tas kilometras iki Klaipėdos jau nieko nebereiškia ir čia pilna artėjančio miesto ženklų.

Darbo objektas: Gindulių kaimas.

Darbo tikslas: išanalizuoti Gindulių kaimo gamtovaizdį.

Uždaviniai: suformuluotam tikslui pasiekti iškeliami tokie uždaviniai:

1.išanalizuoti Gindulių kaimo geodrafinę padėtį, aplinką, išteklius;

2.atlikti tyrimą ir pateikti išanalizuoto objekto vertinimo lentelę;

3.atlikti tyrimo rezultatų analizę;

4.parengti išvadas ir pasiūlymus.

  • Microsoft Word 2330 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3256 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rasa
  • Gamtovaizdžio vertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamtovaizdžio vertinimas. (2013 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamtovaizdzio-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 06:59
×