Gamyba eksporto ir importo procedūros, bei tarptautinė logistika Lietuvoje


Tarptautinė prekyba importas eksportas. Gamyba lietuvoje ir eksportas. Tarptautinė gamyba. Tarptautinė prekyba procedūra. Lietuvos eksportas ir importas skaidres. Lietuvos importas ir eksportas straipsniai. Lietuvos eksporto ir importo pokyčių tendencija 2013. Tarptautinis eksportas lietuvoje. Lietuvos uzsienio prekyba.

Gamyba, eksporto ir importo procedūros, bei tarptautinė logistika lietuvoje. Įvadas. Teorinė dalis. Gamyba. Eksporto procedūros. Importo procedūros. Tarptautinė logistika. Praktinė dalis. Lietuvos eksportas – importas. Lietuvos užsienio prekyba. Lietuvos užsienio prekyba. Metais. Lietuvos užsienio prekyba. Išvados. Naudota literatūra. Straipsniai.

Temos aktualumas: ši tema yra aktuali šiandienos ekonominėje situacijoje, kadangi Lietuvai svarbu kiek ir kokių prekių yra eksportuojama ir importuojama.

Darbo tikslas: šio analitinio tyrimo pagrindinis tikslas yra išsiaiškinti, koks Lietuvos importo ir eksporto dydis, jų pokyčiai, tendencijos, apribojimai, prognozės vieneriems metams į priekį, gauti apibendrintas išvadas apie tiriamą objektą.

Uždaviniai: sugrupuoti ir įvertinti Lietuvos eksporto ir importo duomenis. Visus gautus rezultatus pateikti statistinėmis lentelėmis, grafikais bei aprašyti ir pakomentuoti gautus rezultatus.

Darbo objektas: mūsų analizės darbo objektas - tai tyrimui pasirinkta Lietuvos Respublika. Pasirinktas dalykas yra Lietuvos eksportas ir importas 2009 – 2011 metais.

Darbo metodai: kursinį darbą sudaro dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorinėje dalyje pateikiami gamybos, eksporto ir importo procedūrų, bei tarptautinės logistikos sąvokų paaiškinimai, bendrai paaiškinami šiame darbe. Praktinėje dalyje pateiktos esamos eksporto ir importo Lietuvoje padėties analizė. Taip pat pridėtos išvados bei priedai, kuriuose pateiktos visos naudotos lentelės ir grafinė medžiaga.

Darbo rezultatai: Lietuvos Respublikos eksporto ir importo pokyčiai konkrečiu tiriamuoju laikotarpiu t.y. 2009 – 2011 metais.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 118 KB
  • 2013 m.
  • 34 puslapiai (7742 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irmantas
  • Gamyba eksporto ir importo procedūros, bei tarptautinė logistika Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Gamyba eksporto ir importo procedūros, bei tarptautinė logistika Lietuvoje. (2013 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamyba-eksporto-ir-importo-proceduros-bei-tarptautine-logistika-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:10
×