Gamybinė praktika autoservise


Gamybines praktikos ataskaita autoservisas. Automobiliu ardymo ir surinkimo praktika. Praktikos ataskaita autoservise. Ardymo surinkimo praktika. Autoserviso praktikos ataskaita. Techninės priežiūros technologinė kortelė. Gamybine praktika diagnostika. Praktika autoservisas. Saugos reikalavimai autoservise. Praktikos darbas autoservise.

Įvadas. Paslaugų teikimo technologija. Įrangą naudojamą įmonėje. Diagnostikos įranga. Remonto įranga. Techninės priežiūros įranga. Techninės priežiūros, diagnostikos, remonto technologinės kortelės. Aplinkos ir žmonių saugos priemonės. Gedimo diagnozavimo būdai, atlikti matavimai, analizavimas. Remonto technologija. Eksploatacinės ir remonto medžiagos. Žmonių saugos reikalavimai. Techniniai reikalavimai - normatyvai. Variklio techninės būklės nustatymo įranga. Techninės priežiūros ir remonto įranga, analizuoti technologiją. Variklio ardymo - surinkimo technologiją. Išvados. Literatūra.

Valstybinės įmonės regitra duomenimis 2009 metais naudotų lengvųjų automobilių Lietuvoje yra priregistruota apie 109116, naujų –. Lyginat su praėjusiais metais naujų priregistruotų automobilių skaičius žymiai sumažėjo (2008 metų duomenimis naujų automobilių priregistruota - 21965). Seni automobiliai yra nusidėvėję ir dažniau genda. Dėl šios priežasties galima teigti, kad autoserviso įmonėms darbo tskuodo rajone autoservisų užsiimančiu lengvųjų automobilių variklių remontu yra vos keli, todėl a. Vaičiaus p. Į. Klientų visada turi. Įmonė specializuojasi variklių diagnostikai, techninei priežiūrai bei remontui, tačiau kartais yra atliekami remonto darbai ir automobilių važiuoklėms. Per dieną yra atliekami apie 7-9 darbai, priklausomai nuo automobilių gedimų. Dažniausiai defektuojamų automobilių markės yra volkswagen, audi, bmw.

Atlikta sav. Praktikaa. Vaičiaus p. Į. Yra įsikūrusi skuode. Šioje įmonėje yra vienas darbo postas. Darbus atlieka vienas žmogus. Į pareigas įeina: aut priėmimas nustatant orientacinę kainą, atlikimo laiką. Užsakymo forminimas, diagnostika, ardymas (remontas) jei reikia išardytų agregatų diagnostika, surinkimas, išbandymas, gražinimas.

įmonėje yra atliekami variklių ir važiuoklės priežiūros (alyvos keitimas, dujų skirstymo veleno ir generatoriaus diržo keitimas, šarnyrų bei traukių keitimas, stabdžių trinkelių keitimas. ) darbai, diagnostikos (kompresijos matavimai, aukštos įtampos laidų diagnozavimas, išmetamųjų dujų diagnozavimas, aukšto slėgio kuro siurblio diagnozavimas. ) darbai, bei remonto (įtrūkusių detalių suvirinimas, šlifavimas, kapitalinis variklio remontas) darbai. Įmonės tikslas – atlikti automobilių variklių ir važiuoklės remonto darbus, pradedant eiliniais techniniais aptarnavimais ir baigiant sudėtingais variklių remontais. Uždavinys – modernizuoti įrangą ir žinias, kad būtu galima diagnozuoti gedimus naujausiems automobiliams.

Teikiamų paslaugų apimtis per dieną priklauso nuo automobilių gedimo. Atliekant sudėtingus variklio remonto darbus automobilio remontas gali užsitęsti keletą dienų, o atliekant paprastus (važiuoklės remonto, variklio priežiūros ) darbus vidutiniškai per dieną yra aptarnaujami apie klientai. Geri darbo rezultatai yra pasiekiami dėl a. Vaičiaus p. Į. Įrangą yra atnaujinama kas metai. Tai leidžia diagnozuoti ir defektuoti įvairių metų ir markių lengvuosius automobilius. Dėl mažų baro patalpų ši įmonė neturi visą reikiamą įrangą, tačiau yra pagrindinė įranga, be kurios serviso veikla būtų nuostolinga. A.

  • Microsoft Word 284 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (4397 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alfredas
  • Gamybinė praktika autoservise
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gamybinė praktika autoservise. (2011 m. Birželio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybine-praktika-autoservise.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:43
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo