Gamybinė praktika metalo gaminiai


Pažintinės praktikos ataskaita. Pažintinės praktikos užduotis. Uab „ stengel lt “ imonės raida. Gamybos sistema „ Just in time „. Gamyboje naudojama technika ir vyraujančios technologijos Lazerinis pjaustymas. LASMAC 2415 III  lazerinio pjaustymo pajėgumai. Lazerinis pjaustymas naudojamas , kai. Štampavimas ir karpymas. Suvirinimas tig mig robot. Tig robot . Taškinis suvirinimas. Varžtų presavimas. Paviršiaus apdirbimas. Gamyboje naudojama įranga. Štampavimo lazerinio pjaustymo staklės. Lankstymo staklės. Kita smulkesnė įranga. Uab „ arginta engineering “ istorija. Veiklos kryptis. Arginta Group. Viso , m. Išnuomota , m. Pagrindinė „ ArgintaEngineering " veikla. Dabartis ir ateitis.

9. Remiantis sukaupta informacija, aprašyti pastebėtus trūkumus ir jų šalinimo būdus, suformuluoti išvadas, parengti ataskaitą ir ją apginti.

„Stengel“ įmonė įkurta 1967 metais Vokietijoje. Nuo pat susikurimo įmonė gamina gaminius iš metalo, ruošia metalo formavimo ir metalo dizaino specialistus. „Stengel“ kassmet plečiasi: didinamos gamybinės patalpos, įdiegiamos pačios naujosios technologijos, keliama darbuotojų kvalifikacija, didinamos gamybos apimtys.

Pagal 2013 metų duomenis įmonėje dirba 51 darbuotojas, metinė apyvarta siekia nuo 10 000 000- 20 000 000 litų. Didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama į Jungtines Amerikos Valstijas ir Vokietiją.

„Stengel“ įmonėje įdiegta moderni gamybos sistema „Just in time“ .Ši gamybos sistema yra viena iš klotingiausių gamybos sistemų, kurios sėkmė sukėlė gamybos permainas visame pasaulyje. Just-in-time sistema yra filosofijos, koncepcijos ir metodai gamybos procesų rinkiniui pagerinti . Tai logiškas būdas atliekoms pastebėti, atskleisti ir pašalinti. Šios sistemos tikslas gaminti aukštos kokybės produktą sistemos tikslas gaminti aukštos kokybės produktą ką, ir taip automatiškai didinti pelną .

JIT gamyba yra plataus masto gamybos valdy mo sistema, kuri apima visas gamybos sritis nuo pro dukcijos dizaino, jos augimo iki pristatymo pirkėjui bei nuostolių išeliminavimo. JIT gamyba susideda iš trijų posistemių: efektyvaus medžiagų srauto sis temos, geros kokybės ir darbuotojų įsiliejimo į ga mybą augimo. Kiekviena iš šių posistemių padeda plėtotis konceptualiai sistemai, kuri suprantama kaip srautas nuo bazinių medžiagų sandėlio iki produkci jos tiekimo pirkėjui

- nerūdijančio plieno N2 (azotu ) pjovimas – iki 5 mm storio;

- nerūdijančio plieno O2 (deguonimi ) pjovimas – iki 8 mm storio;

- normalaus plieno O2 (deguonimi ) pjovimas – iki 10 mm storio.

Nuo 2009 metų „Stengel“ buvo sertifikuota pagal tarptautinį standartą už aplinkos valdymą. Jie užtikrina ,kad įmonės produktai ir procesai turėtų švarų poveikį aplinkai

„Stengel“ yra jauna įmonė, bet perspektyvi turinti naujausias technologijas gamyboje, turinti gera gamybos organizavima, kasmet didinanti savo gamybos apimtis ir gamybinės veiklos plotą. Ši įmonė gali atlikti tiek lengvus tiek sudetingus metalo apdirbimo darbus. Visa tai leidžia šiai įmonėm pritaukti naujus klientus ir konkuruoti su kitomis įmonėmis.

  • Pramonė ir gamyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2141 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ignas
  • Gamybinė praktika metalo gaminiai
    10 - 8 balsai (-ų)
Gamybinė praktika metalo gaminiai. (2015 m. Rugpjūčio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybine-praktika-metalo-gaminiai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:47
×