Gamybinė praktika transporto įmonėje


Įvadas. Įmonės veiklos charakterizavimas. Įmonės pristatymas. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės darbo organizavimas. Darbuotojų skatinimo programa. Finansiniai rodikliai. Įmonės turtas. UAB „Raimetas“ paslaugų vystymo galimybės. Įmonės aplinkos analizės. Įmonės PEST analizė. Įmonės SSGG analizė. Siūlymai įmonės problemų sprendimui. Išvados. Literatūra.


Praktikos vieta – praktikos vietą (transporto įmonės, logistinės įmonės, prekybinės ir gamybinės įmonės turinčios transporto ar logistikos padalinius) kiekvienas studentas pasirenka individualiai. Tais atvejais, kai studentas neranda tinkamos įmonės praktikai atlikti, praktikos vietą rekomenduoja katedros praktikų koordinatorius.

Rekomenduojama praktiką atlikti vidutinio dydžio arba didelėse įmonėse (ne mažiau nei 20 automobilių arba 50 dirbančiųjų).

Praktikos atlikimui turi būti sudaryta trišalė (įmonės kurioje studentas atliks praktiką, universiteto ir studento) studento praktinio mokymo sutartis.

Praktikos ataskaita. Praktikos ataskaitoje studentas išanalizuoja ir pateikia praktikos metu atliktas

užduotis ir apibendrina rezultatus. Ataskaitoje studentas privalo aprašyti klausymus su kuriais studentas turėjo susipažinti praktikos metu:

Gamybinės praktikos tikslas - supažindinti studentą su konkrečios transportines, logistines ar ekspedicines paslaugas teikiančios įmonės procesais, šių procesų planavimu, įgyvendinimu bei valdymu.

Tai reiškia, kad mes dirba, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas veda lyderystės link.

Įmonėje UAB „Raimetas“ yra taikoma linijinė valdymo struktūra. Įmonei vadovauja direktorė. Jai yra pavaldūs asmenys yra buhalterė ir vyriausiasis vadybininkas, kuris prižiūri kitus vadybininkus. UAB „Raimetas“ dirba 2 vyriausieji vadybininkai, 6 vadybininkai, 1 buhalterė bei 8 vairuotojai. Kadangi įmonė neturi administratorės, jos pareigas atlieka kiti darbuotojai.

Direktorė, kontroliuoja visų darbuotojų darbą, rūpinasi investiciniais projektais, skirsto finansinius išteklius, planuoja įmonės veiklą, skirsto darbus.

2 vyr. vadybininkai, kontroliuoja vadybininkų darbus. Samdo transporto kompanijas bendradarbiavimui ir krovinių pervežimui, kontroliuoja vairuotojų darbus, sudaro darbo tvarkarasčius.

Įmonėje „Raimetas“ kiekvienas darbuotojas atlieka savo darbą, kurį skirto įmonės direktorė. Visi darbuotojai dirba pagal pareiginius nuostatus, kuriais ir vadovaujasi.

Kiekvienas darbdavys, kiekviena įmonė yra suinteresuota tuo, jog jo darbuotojai dirbtų organizacijos labui,siektų įmonės užsibriežtų tikslų ir atliktų viską pagal planą, tačiau kai kuriems iš jų trūksta motyvacijos bei paskatinimo. Yra daugybė priemonių, kurios didina motyvaciją, skatina darbuotoją dirbti ir stengtis atlikti savo darbą kuo geriau.

Įmonės finansinės veiklos analizė pagrįsta jos buhalterine atsakomybe, apimančias šiuos dokumentus:

Finansinėse ataskaitose pateikta informacija yra retrospektyvinė, tai yra apibūdina praėjusius laikotarpius. Tačiau juose nepateikiama nefinansinio pobūdžio informacija, nors ji gali būti ir svarbi atskiram finansinių ataskaitų vartotojui priimant sprendimus.

Todėl įmonei UAB „Raimetas“ yra daug perspektyvų vystyti savo verslą, nes įmonės teikiamos paslaugos yra labai paklausios.

Senstantis įmonės transporto parkas. Visos įmonės transporto priemonės jau yra nuvažiavusios nemažą skaičių kilometrų, beto kadangi jos sensta tai ir remontuoti reikia dažniau ir išlaidos remontui didėja.

Kvalifikuoti įmonės darbuotojai. Visi įmonėje dirbantys darbuotjai yra turintys didelę darbo patirtį ir kompetenciją. Gera darbuotojų kvalifikacija garantuoja kokybišką ir spartų užsakymų vykdymą.

Įmonės sėkmė labai priklauso nuo gebėjimo priimti gerus sprendimus. Analizuojant problemas, ieškant bei pasirenkant tinkamus sprendimus - verta žinoti tam tikrus metodus. Pagrindinis dėmesys turi būti skiriamas problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo kompetencijai tobulinti. Kadangi šie procesai dažnai vyksta labai greitai, prasminga visą procesą suskirstyti į etapus.

  • Microsoft Word 368 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai (5402 žodžiai)
  • Universitetas
  • Hihio
  • Gamybinė praktika transporto įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamybinė praktika transporto įmonėje . (2019 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybine-praktika-transporto-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 29 d. 18:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo