Gamybinė praktika UAB „Aradva“


Įvadas. Įmonės pristatymas ir organizacinė valdymo struktūra. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinės valdymo struktūra. Darbuotojų pareigų pasiskirstymas ir darbo organizavimas. Įmonės organizacinė veikla. Įmonės teikiamų paslaugų analizė. Įmonės logistikos veikloje naudojama dokumentacija. Įmonės veikloje naudojamas turtas. Įmonės turimas transporto priemonių parkas ar sandėliavimo įranga. Įmonės naudojamos IT sistemos. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Įmonės pristatymas ir organizacinė valdymo struktūra. Įmonės organizacinė veikla. Įmonės.


Susipažinti su įmonės organizacine veikla bei logistikos veikloje naudojama dokumentacija.

Išnagrinėti įmonėje naudojamas priemones (transporto priemonių ypatumus, skirtus vežti keleivius/krovinius arba sandėliavimo įrangą).

Atsiskaitymas : Gamybinės praktikos I ataskaitos parengimas, pristatymas ir gynimas.

Apibūdintos įmonėje naudojamos priemonės (transporto priemonių ypatumai, skirti vežti keleivius/krovinius arba sandėliavimo įranga).

Gamybinės praktikos I objektas – UAB „ARADVA“. Šios įmonės pagrindinė veikla mažmeninė prekyba.

Gamybinės praktikos I tikslas – susipažinti su UAB „ARADVA“ organizavimu, įmonės valdymo struktūra ir darbuotojų pareigų pasiskirstymu bei ypatumais. Išnagrinėti UAB „ARADVA“ naudojamas priemones bei veikloje naudojamą dokumentaciją.

Išanalizuoti UAB „ARADVA“ organizacinę valdymo struktūrą, darbuotojų pareigų pasiskirstymą ir darbo organizavimą.

UAB ,,ARADVA‘‘ yra įsteigta 1994 m ir jau skaičiuoja 22 – us gyvavimo metus. Įmonė įsikūrusi Kaišiadorių rajone. Iš pradžių buvo atidarytos dvi parduotuvės, po ketverių metų įmonė laimėjo 9 konkursus dėl parduotuvių steigimo įkalinimo įstaigose, todėl turėjo įsirengti sandėlį iš kurio tiektų prekės į įkalinimo įstaigas. Įmonę įkūrė Danduolė Radvilienė, kuri vėliau reorganizavosi ir atsidarė dar 9 parduotuves Kaišiadorių rajone.

Pagal Akcinių bendrovių įstatymą ,,akcinė bendrovė‘‘ tai ribotos civilinės atsakomybės įmonė. Akcijos platinamos per vertybinius popierius biržoje. Įstatinis kapitalas ne mažesnis kaip 4,4 tūkstančio eurų. Įmonė gali steigti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Neribojamas akcininkų skaičius, privalomas buhalteris.

Gamybinę praktiką I buvo atlikta uždarojoje akcinėje bendrovėje „ARADVA“, kuri turi akcijas. Įmonėje dirba 120 įvairių specialybių žmonių, t. y. sandėlininkų, pardavėjų, padavėjų – barmenų, buhalterių ir kt. Įmonės sandelyje dirba 10 žmonių, kurių darbo pobūdis: prekių pakrovimas ir iškrovimas į automobilius, prekių atrinkimas sandėlyje pagal užsakymus, prekių rūšiavimas.

Įmonėje UAB ,,ARADVA‘‘ vadovauja įmonės dirėktorė, kuriai tiesiogiai pavaldus yra personalo padalinys ir finansų padalinys. Įmonėje vykdomas vertikalusis darbo pasidalyjimas. Valdymas suskirstytas į hierarchijas. Įmonėje yra 3 hierarchijos lygmenys.

Mano nagrinėjamos įmonės UAB „ARADVA“ veikla yra mažmeninė prekyba bei prekių sandėliavimas ir gabenimas į parduotuves. Daugiausia prekių pervežama į šiuo metu turimas parduotuves, kurios yra įkalinimo įstaigose Lukiškėse ir Kybartuose. Taip pat prekės vežamos į parduotuves, esančias Stasiūnų kaime, Žaslių miestelyje, Antakalnio kaime, Žiežmariuose, Kaišiadoyse bei Gudienos kaime.

  • Microsoft Word 80 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1853 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Gamybinė praktika UAB „Aradva“
    10 - 1 balsai (-ų)
Gamybinė praktika UAB „Aradva“. (2017 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybine-praktika-uab-aradva.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 17 d. 07:37
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!