Gamybinė praktika UAB „Olgama“


Gamybinė praktika UAB „Olgama“. Turinys. Įvadas. Įmonės pristatymas ir organizacinė valdymo struktūra. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinės valdymo struktūra. Darbuotojų pareigų pasiskirstymas ir darbo organizavimas. Įmonės organizacinė veikla. Įmonės teikiamų paslaugų analizė. Įmonės turimas transporto priemonių parkas ar sandėliavimo įranga. Įmonės naudojamos IT sistemos. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


UAB „Olgama“ yra transporto kompanija, krovinius gabenanti tarptautiniais maršrutais. Įmonė įsteigta 2014 metais (Registruota 2014.08.27). Įmonės įkūrėjas ir direktorius – Olga Francuzovič. UAB „Olgama“ turi ofisa, kuris yra Vilniuje, Savickio g. 4.

Įmonės teisinė - organizacinė forma yra uždaroji akcinė bendrovė, kai yra naudojami vertingi popieriai, vadinami – akcijomis.

Pagal darbuotojų skaičių: 6, bendrovė klasifikuojama kaip labai maža įmonė.

Bendrovėje yra ribota civilnė atsakomybė, kai bankroto atvejų prarandama tik įmonė.

1 paveiksle vaizduojama patriarchalinė struktūra. Ši struktūra galima mažose verslo įmonėse.

2 paveiksle vaizduojama linijinė struktūra. Tai paprasčiausia organizacinė struktūra. Paremta tiesioginiu valdymu.

Darbo pasidalijimas yra pagal vertikalumą. Toks pasidalijimas sukuria valdymo lygių hierarchiją, yra nurodoma kiekviename valdymo lygyje esančių darbuotojų pavaldumas aukšnesniame lygyje esančiui vadovui.

Bendovėje dirba 6 darbuotojai, iš jų dirėktorius, buhalteris, vadybininkas ir 3 vairuotojai.

Analizuojant pagal amžių, bendrovėje daugiausiai dirba žmonių iki 40 metų.

Pagrindiniai UAB „Olgama“ veikiančios transporto rinkoje segmentai yra krovinių rinkos vartotojai (užsakovai), t.y. fiziniai bei juridiniai asmenys. Įmonės, kurios naudojasi bendrovės teikiamomis paslaugomis yra UAB „Maxima“ , UAB „Senukai“, „Sitela Fruits Ltd“. Įmonės klientai atstovauja maisto industrijas ir gėlių sektorius.

Saskaitos faktūros - PVM sąskaitą – faktūrą apmokėjimui už krovinio vežimo paslaugas. griežtos atskaitomybės dokumentas, kurį pirkėjui išrašo pardavėjas, pirkėjui perkant prekes,paslaugas ar kitą turtą [7].

UAB „Olgama“ valdo mažą transporto parką, kuris turi tik viena vilkiką, bet kuris padeda užtikrinti, kad klientų kroviniai juos pasiektų saugiai ir laiku.

Įmonėje yra vienas dviašis vilkikas, atitinkantys Euro 5 emisijos standartus. Įmonė taip pat turi viena vienadenį šaldymo puspriekabį, su įmontuotų termografų, specialiomis sutvirtinimo sistemomis bei naujausia šaldymo įranga.

Kvalifikuotas transporto vadybininkas rūpinasi nuolatine pervežamų krovinių kontrole, visi darbuotojai yra susipažinę su krovinių tvirtinimo, vežimo, pakrovimo bei iškrovimo taisyklėmis.

Įmonės naudojama IT sistema yra Cargo.lt (duomenų bazė), tai krovinių ir transporto birža, skirta transporto, ekspedijavimo ir prekybos įmonėms.

  • Microsoft Word 805 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1780 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kaszalot
  • Gamybinė praktika UAB „Olgama“
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamybinė praktika UAB „Olgama“. (2018 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybine-praktika-uab-olgama.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 04:57
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!