Gamybinė praktika


Markšeideriniai planai. Kauno tiltai praktikos ataskaita. Markseideriniai matavimai. Politiškių žvyro karjeras. Imones tauragnu seniunijoje. Praktinis darbas automobiliu nuoma. Gamybines praktikos. Karjero markšeiderinio plano pavyzdys. Markšeiderinis planas. Gamybines praktikos referatas.

Įvadas. Aprašomoji dalis. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas.

Gamybinės praktikos tikslas- atlikti įmonės aplinkosauginę analizę.

Gamybinės praktikos uždaviniai:

1.Surinkti informaciją apie VĮ „Utenos regiono keliai“ įmonę,

2.Išanalizuoti įmonės aplinkosauginės veiklos funkcijas,

3.Detaliai išnagrinėti įmonės oro ir nuotekų valymo įrenginius,

4. parengti įmonės vykdomo technologinio proceso charakteristikas,

5.pateikti įmonės situacijos planą, genplaną ir aplinkosauginių valymo įrenginių išdėstymo planą.

Pagrindinė įmonės veikla-kelių taisymas ir priežiūra, tiltų taisymas ir priežiūra. Šalutinė veikla-rangoviniai darbai, mechanizmų ir transporto nuoma, nerūdinių medžiagų pardavimas. Esamuose garažuose laikoma technika, mechanizmai. Dalis mechanizmų ir technikos yra laikoma mechanizmų pastogėje. Kita pramoninė gamyba įmonės teritorijoje nevystoma.

Įmonės teritorija, nuo kurios surenkamos lietaus nuotekos, yra 2,4753ha ir vidutiniškai 500m3 per metus suteka į valymo įrenginius iš mechanizmų ir automobilių plovyklos; įmonėje per metus susidaro vidutiniškai 120 tonos nepavojingų atliekų; įmonėje per metus susidaro vidutiniškai 1 tona pavojingų atliekų; įmonė eksploatuojamame žvyro karjere, esančiame Politiškių kaime Tauragnų seniūnijoje Utenos rajone, per metus iškasama iki 50 tūkst.m3 gamtinio žvyro. Iš jo gaminami sertifikuoti žvyro mišiniai, kurie naudojami kelių pagrindų ir dangų įrengimui. Kasmet yra daromi markšeideriniai karjero planai. Išeksploatuoti plotai rekultivuojami, užsodinant juos pušaitėmis. Žvyro kasyba vykdoma, vadovaujantis markšeideriniu planu ir taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidime numatytais kiekiais.

Įmonės teritorijoje yra valymo įrenginiai, kurie susideda iš smėliagaudės HEK AN-3000 ir naftos gaudytuvo PEK NS-15.

  • Aplinka Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 3551 KB
  • 2012 m.
  • 38 puslapiai (7560 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynas
  • Gamybinė praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Gamybinė praktika . (2012 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybine-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:14
×