Gamybinės praktikos ataskaita Autoservisas


Įvadas. Automobilių serviso duomenys. Rekvizitai. Projektuojamos automobilių serviso įmonės tipas. Įmonėje numatomų atlikti automobilių eksploatavimo darbų rūšys. Įmonės klientų skaičius, automobilių užvažiavimų į projektuojamą įmonę skaičius per metus. Per metus parduodamų automobilių skaičius. Vidutinė metinė aptarnaujamų automobilių rida. Normatyvinės darbo sąnaudos TP ir remonto darbams atlikti. Įmonės darbo rėžimas. Automobilių serviso įmonės struktūra. Įmonės valdymo schema. Įmonės gamybiniai barai, struktūrinė schema. Automobilių serviso įmonės technologinė įranga. Darbo su automobilių diagnostine įranga technologija. Aptarnaujamų automobilių valdymo sistemų tipai ir ypatumai. Įmonėje automobilių TP ir remonto procese naudojamos kompiuterinės programos, darbo su jomis ypatumai. Automobilių techninės ekspertizės atlikimo ypatumai. Pagrindiniai autoserviso įmonių statybiniai parametrai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Serviso įmonės gamybinių patalpų planas su darbo postų ir technologinių įrenginių išdėstymu. Serviso įmonės generalinis planas.


Šios praktikos tikslas susipažinti su įmonėje taikoma automobilių techninės priežiūros ir remonto sistema, naudojamais normatyvais.Susipažinti su žmogaus saugos taisyklių reikalavimais darbo metu.Praktiškai susipažinti su remontuojamų automobilių ir sistemų įranga, konstrukciniais ypatumais. Susipažinti su įmonėje esančia techninės priežiūros ir remonto įranga ir išmokti ja naudotis. Atlikti riedmenų techninę priežiūrą ir remontą.Susipažinti su ekologiniais reikalavimais serviso įmonėje ir sankcijomis už jų nesilaikymą.

  • Microsoft Word 1134 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1736 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Gamybinės praktikos ataskaita Autoservisas
    10 - 1 balsai (-ų)
Gamybinės praktikos ataskaita Autoservisas. (2014 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybines-praktikos-ataskaita-autoservisas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 15 d. 08:17
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo