Gamybinės praktikos ataskaita MG AB Precizika


Įvadas. Įmonės aprašymas. Naudojami įrankiai. Įrenginiai. Produkcija. Įmonės kokybės kontrolės aprašas. Pasiekimai. Išvados. Naudota literatūra.


Profesinei praktikai skirtu laikotarpiu, praktika buvo atliekama ,,MG AB Precizikia” įmonėje, kuri užsiima saulės modulių surinkimu ir platina savo produkciją viso pasaulio mąstu.

Praktikos tikslas: gilinti gamybinius-praktinius įgūdžius, analizuojant įmonės gamybinius procesus, įvertinti teorines žinias, įgytas studijuojant specializacijos disciplinas ir jas taikyti gamyboje; įsisąmoninti konstruktorinio, technologinio darbo esmę, kuriant, gaminant ar naudojant šiuolaikinę techniką ir kaupti medžiagą baigiamajam darbui. Įgyti komandinio darbo įgūdžius.

Profesinės praktikos 2 metu studentas vykdo vadovo parengtą ir vedėjo patvirtintą individualią užduotį. Praktikos pagal turinį gali būti suskirstytos į dvi pagrindines kryptis:

Per vieną darbo dieną šioje įmonėje pagaminama apie 400 saulės elektrinių.

Dildė – naudojama saulės modulio rėmų kampams nušlifuoti, kad jį būtų saugu paiimti.

Replės jungčių užspaudimui – naudojamos užspausti saulės modulio elektros dėžutės kontaktams pritvirtinti.

Silikono šautuvas – naudojamas elektros dėžutei pritvirtinti prie saulės elektrinės

Peilis plokštei pjaustyti – po laminavimo operacijos naudojamas išpjaustyti nereikalingą laminato dalį

Plaktukas – naudojamas sukalti saulės modulio rėmams, kurie po surėminimo operacijos nepilnai arba netinkamai susirėmino

Lazerinis termometras – naudojmas išmatuoti modulio temperatūrą , norint įsitikint ar šiluma neina veltui ir pan.

Laminatorius – įrenginys, kuris iš abiejų pusių sulaminuoja stiklą su saulės elementais.

Saulės simuliatorius – naudojamas testuojant galutinai surinktą saulės modulį. Jis skirtas nustatyti ar nėra jokių parametrų nukrypimų.

Apibendrinant iš viso to, kas buvo išnagrinėta galime spręsti, kad organizacija tikrai juda teisinga linkme, ypatingai stengiamasi tikrinti savo kokybės sistemos veiklą, nuolat stengiasi įnešti kažką naujo, kas reiškia, kad įmonė nuolat ieško naujovių ir dėl to yra lengviau konkuruoti rinkoje ir plėsti savo pelną.

  • Microsoft Word 832 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (984 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidas
  • Gamybinės praktikos ataskaita MG AB Precizika
    10 - 1 balsai (-ų)
Gamybinės praktikos ataskaita MG AB Precizika. (2017 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybines-praktikos-ataskaita-mg-ab-precizika.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 20:39
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo