Gamybines praktikos ataskaita Pervežimai


Įvadas. Įmonės pistatymas. Apie įmonę. Įmonės valdymo struktūra. Darbuotojų pareigų pasiskirstymas. Mano veikla. Darbo organizavimas. Įmonės organizacinė veikla. Krovinių vežimui naudojama dokumentacija. Transporto priemonių ypatumai, skirti vežti krovinius. Išnagrinėti krovinių pervežimų tipus, jų ypatumus versle. Transportas ir transporto sistema. Krovinių gabenimas automobilių transportu. Transporto produkcija ir gabenimo tarifai. Įvertinti krovinių įtaką įmonės veiklai. Išvados. Literatūra.

Gamybinės praktikos I tikslas – susipažinti su keleivių/krovinių vežimo įmonėse organizavimu, įmonės valdymo struktūra bei darbuotojų pareigų pasiskirstymu bei įmonės ypatumais.

Praktika- tai puiki galimybė realizuoti įgytas teorines žinias, išbandyti save įdomioje bei tau patrauklioje specializacijoje ir įgyti nepamainomą bagažą patirties. Gamybinė praktika yra mokymo proceso sudėtinė dalis. Praktikos metu studentai gamyboje atlieka praktinę veiklą, taiko išmoktas specialiąsias teorines žinias, įgytas mokantis specialiųjų disciplinų, kurios yra reikalingos norint dirbti transporto įmonėje.

Susipažinti su įmonės organizacine veikla, keleivių/krovinių vežimui naudojama dokumentacija.

Įmonėje yra taikoma linijinė valdymo struktūra. Įmonei vadovauja direktorius. Jam yra pavaldūs asmenys yra buhalterė ir vyriausiasis vadybininkas, kuris prižiūri kitus vadybininkus. UAB ,,CARGOVITA“ dirba 1 vyriausiasis vadybininkas, 2vadybininkai, 1 buhalterė bei 4 vairuotojai. Kadangi įmonė neturi administratorės, jos pareigas atlieka kiti darbuotojai.

Direktorius, kontroliuoja visų darbuotojų darbą, rūpinasi investiciniais projektais, skirsto finansinius išteklius, planuoja įmonės veiklą.

Vyr. vadybininkas, kontroliuoja vadybininkų darbus. Samdo transporto kompanijas bendradarbiavimui ir krovinių pervežimui, kontroliuoja vairuotojų darbus.

2 vadybininkai, atsakingi už naujų klientų paiešką bei ryšių palaikymą su senais klientais. Paskirsto vaiuotojams darbus.

4 vairuotojai, atlieka jiems paskirstytus darbus.

Žinoma, kiekvienas darbuotojas bet kuriuoje imonėje yra kam nors pavaldus, čia visi darbuotojai yra pavaldūs direktoriui. Visi vadybininkai įmonėje turi savo pareigybinius nuostatus ir privalo būti su jais susipažine, aš taip pat įmonėje „CARGOVITA“, pirmą darbo dieną buvau supažindinta su vadybininko pereigybiniais nuostatais, bei turėjau su jais sutikt ir pasirašyti sutartį.

Praktikos metu gavau labai daug užduočių, su kuriom tikrai sugebėjau susitvarkyti. Prieš pradedant darbą įmonės vadovas supažindino su maloniu kolektyvu, įmonės veiklą, pagrindiniais dokumentais, vadybininko pareigybiniais nuostatais bei paskyrė mano darbo vietą. Tą pačią dieną buvau paskirta transporto vadybininkės pareigom.

Pirmoji mano veiklą, tai susipažinimas su darbų sauga, priešgaisrine apsauga ir sanitarija bei higienos reikalavimais įmonėje. Išklausiau istruktažą bei tiksliai susipažinau su visomis instrukcijomis.

Nedelsiant kibau į darbą. Man teko ieškoti naujų klientų, kurie siūlo krovinius. Efektyvesniai darbo pradžiai, buvau paskirta dviejų senų klientų vadybininke ir su jais palaikiau ryšį. Tai labai malonus žmonės, kuriems buvo paaiškinta, kad šiame versle esu naujokė ir tik pradedu pažinti šio verslo virtuvį. Į manę buvo atsižvelgta labai mandagiai ir su pagarba, vadybininkai palaikė su manimi ryšį, bendravo, siūlė krovinius. Bendravimas vyko telefonu, elektroniniu paštu, skype‘u. Tariausi dėl krovinio, gabenimo maršruto bei kainos. Su klientais, siuntėjais taremės dėl pakrovino ir iškrovimo vietų, dokumentų sudarymo ir kt.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 186 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (2609 žodžiai)
  • Kolegija
  • Hihio
  • Gamybines praktikos ataskaita Pervežimai
    10 - 8 balsai (-ų)
Gamybines praktikos ataskaita Pervežimai. (2015 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybines-praktikos-ataskaita-pervezimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:11
×