Gamybinės praktikos ataskaita UAB “Natur Produkt Vilnius” įmonėje


Įmonės bendra apžvalga. Įmonės rūšis pagal teisinę formą. Įmonės valdymas ir veikiančios vidaus tvarkos taisyklės. Planavimas. Marketingas, paslaugų valdymas ir kokybė. Darbuotojų apmokėjimas ir darbuotojų skatinimo sistema. Įmonės veikla. Vežimų technologija ir dokumentai. Transporto priemonių parkas. Informacinės bei kitos technologijos. Įmonės turtas ir finansai. Išvados.

Maksimalus darbo laikas per septynias dienas neturi viršyti keturiasdešimt aštuonių valandų.

Visi partneriai turi savo grafiką, kurie yra pasirašomi kaip priedas prie sutarties. Buhalterija – išrašomos sąskaitos - atsiskaitymas už suteiktas paslaugas.Distribucija į parduotuves prasidėda nuo ZdrovitNP (Lenkija) ir NPVilnius -> Tromina logistika 6.22% -> Sanitex ,Drogas,VP Market,Palink IKI,Rimi.

Marketingo stratėgiją nurodo gamintojas Dr. Theiss Natur Waren ir jinai yra vienoda visai Europai. UAB "Natur Produkt Vilnius" pritaiko šia strategiją ir Lietuvoje ir atsiskaito už rezultatą gamintojui . Visa produkcija gaminama tik Vokietijoje, todėl turi klientų pasitikėjimą.

Du kart per mėnesį darbuotojai gauna avansą ir algą pagal įstatymą. Kiekvieną ketvirtį gauna premiją už ketvirčio padaryta apyvartos planą.

· Iki 4% mažesnės kuro sąnaudos

· Iki 10% mažesni remonto ir aptarnavimo kaštai

· Iki 15% didesnė likutinė vertė

Savosios stovėjimo aikštelės įmonė neturi, todėl naudojasi privačia stovėjimo aikštele.

Kaip ir kiekvienoje įmonėje, informacinės sistemos yra neatsiejama funkcionavimo dalis. UAB "Natur Produkt Vilnius" naudojamos šias informacinės sistemos :

Atlikus gamybinę praktiką, aš supratau, kad praktikos metu įgijau daug naujų žinių ir taip pat galėjau pritaikyti universitete įgytas teorines žinias praktiškai.

UAB "Natur Produkt Vilnius" darbas vyksta efektyviai ir greitai. Kiekvienas darbuotojas stengiasi atlikti jam paskirtus darbus. Šioje įmonėje darbuotojų ir direktoriaus santykiai yra geri todėl darbuotojai jaučiasi geriau būdami darbo aplinkoje, o tas padeda geriau ir kruopščiau atlikti paskirtus darbus. Pastebėjau, kad įmonės darbuotojų motyvacija siekiant firmos efektyvaus vystymusi yra didelė, įsitikinau, kad laiku priimtas racionalus sprendimas duoda teigiamų rezultatų. Visi analizuoti faktai rodo, kad įmonėje darbas atliekamas atsakingai, greitai ir pavyzdingai.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 113 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1779 žodžiai)
  • Universitetas
  • Minimum
  • Gamybinės praktikos ataskaita UAB “Natur Produkt Vilnius” įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamybinės praktikos ataskaita UAB “Natur Produkt Vilnius” įmonėje. (2015 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybines-praktikos-ataskaita-uab-natur-produkt-vilnius-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:23
×