Gamybinės praktikos ataskaita VGTU


Įvadas. Apie įmonę. Įmonės valdymo struktūra. Darbuotojai. Įmonės veikla. Įmonėje naudojamos programos. Audatex programa. Audatex Lietuvoje. Darbo organizavimas. Praktinė patirtis įmonėje. Praktikos metu atliekamos pareigos. Darbo įmonėje organizavimas ir metodai. Naudota dokumentacija praktikos metu. Pasiekti rezultatai, pastabos apie praktikos bazę. Išvados. Literatūra.

Praktikos atlikimas bei užduotys yra parengtos tam, kad galėčiau įtvirtinti jau išmoktas paskaitose teorines žinias, jas papildyti ir įgyti patirties susijusios su studijuojama specialybe. Ataskaita bus rašoma pagal praktikos vadovės parengtą programą, kuri buvo suderinta su įmonėje atliekama veikla, kurioje atlikau praktiką. Praktiką atlikau UAB „Regentas“ įmonėje. Praktikos trukmė buvo 4 savaitės, nuo 2012-07-02 iki 2012-07-27. Praktikos metu stengiausi detaliai susipažinti, atsakyti ir aprašyti visus punktus, kurie buvo programoje. Taip kartu ir įgyti patirties bei profesinių žinių ir įgūdžių. Kiekviename skyriuje išdėstysiu detaliau visą įmonės veiklą.

UAB „Regentas“ profesionalių specialistų komanda, savo klientams siūlanti pagalbą kelyje. Įmonė pradėjo veiklą nuo 2011-01-19 finansų, draudimo, teisės srityse. Pagrindinės šios įmonės siūlomos paslaugos yra:

Visos siūlomos paslaugos klientui nieko nekainuoja. Pavedę šį darbą profesionalams klientai gauna greitą ir kokybišką paslaugą, taupo brangų savo laiką, būna apsaugoti nuo materialinių nuostolių.

Įmonė “Regentas” nėra didelė įmonė, tačiau gali aptarnauti nemažai klientų. Įmonės savininkas Arūnas Poteliūnas užima direktoriaus pareigas. Direktorius ir buhaltarė sudaro administracijos dalį. Šioje įmonėje darbo būtu vadybinkam, reklamos vadybinikam, vairuotojam, kurie vairuoto automobilius į/iš autoserviso ir pan; bet visus šiuos darbus atlieka įmonės direktorius.

Direktorius vadovauja visai ūkinei bendrovės veiklai, išmano darbo organizavimo pagrindus, bendrovės valdymo principus, bendrovės darbo specifiką, bendrovės finansines ir technines galimybes, benrovės ekonominio ir socialinio vystymosi perspektyvą.

Kadangi įmonė nėra didelė, savo paslaugos siūlo tik Vilniaus mieste ir aplink šį miestą, įmonės direktorius nesamdo darbininkų, įmonėje dirba tik buhalterė.

Pagrindinė įmonės veikla yra draudiminių autoįvykių administravimas, remonto organizavimas, sąmatų sudarymas, su autoįvykiu susijusių dokumentų įforminimas ir visa kita veikla susijusi su autoįvykiu, kuri apima draudikų sudarytas sutartis su draudėju.

Tik gavę patvirtinimą iš draudimo bendrovės, pradėsime automobilio remonto darbus. Beabejo remontas taip pat bus pradėtas tik tada jeigu automobilio savininkas yra pripažintas nekaltu, nebent turi CASCO draudimą arba pats nori mokėti už remontą.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2050 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dima
  • Gamybinės praktikos ataskaita VGTU
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Gamybinės praktikos ataskaita VGTU. (2015 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybines-praktikos-ataskaita-vgtu.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 19:59
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!