Gamybos aprūpinimo procesai projektas


Gamybos aprūpinimo procesai. Darbo tikslas Išanalizuoti gamybos aprūpinimo procesus. Sąvokos Gamybos logistikos veiklų. Sąvokos. Gamyba – tai bet. Šiandien gamybos proceso. Gamybos logistikos veiklų etapai. Aprūpinimas. Aprūpinimo sąvoką, kaip vieną iš gamybos logistikos uždavinių. Aprūpinimo logistikos objektai yra žaliavos. Pagrindinė funkcija yra nenutrūkstama reikiamų išteklių gavyba. Aprūpinimas apima žaliavų. Gamyba kaip valdymo objektas. Gamyba yra sudėtinga sistema, apimanti visą procesą pradedant nuo gamybinės įmonės aprūpinimo žaliavomis. Visos gamybinės įmonės, nepriklausomai nuo jų paskirties. – Didžioji apyvartinių lėšų dalis (ypač atsargų bei nebaigtos gamybos) formuojama aprūpinimo procesų veikiama. Aprūpinimo objektai. Galima išskirti kelis aprūpinimo proceso objektus. Visi išvardinti objektai yra svarbiausi aprūpinimo procese. Naujus gamybinės įmonės pelno šaltinius suranda jos vadovai. Gamybos procesas. Procesas skaidomas į atskirus etapus naujo produkto kūrimą. Gamybos logistika yra visų sudedamųjų gamybos proceso etapų organizavimas. Pagal neapibrėžtumą visoje tiekimo grandinėje ir atsargų kaupimo sprendimus. Išvados. Išnagrinėjus įvairių autorių pateiktus gamybos logistikos sąvokų apibrėžimus. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas: Išanalizuoti gamybos aprūpinimo procesus. Darbo uždaviniai: Apibūdinti gamybos aprūpinimo proceso sąvoką. Aprašyti aprūpinimo tikslus.

Sąvokos Gamybos logistikos veiklų etapai Aprūpinimas Gamyba kaip valdymo objektas Aprūpinimo objektai Aprūpinimo procesai Gamybos procesas Išvados Literatūros sąrašas.

Šiandien gamybos proceso sąvoka yra įgavusi modernios gamybos apibrėžimą apibūdinama kaip sudėtinga procesą keičiant darbo žaliavas į tarpines prekes arba gatavus produktus, kurie atitinka visuomenės poreikius. Gamybos procesas prasideda žaliavų, medžiagų, pusgaminių pateikimu darbo vietoms ir baigiasi gatavo gaminio pateikimu į sandėlį. Išnagrinėjus autorių pateikiamus gamybos sąvokų apibrėžimus, galima teigti, kad gamyba yra žaliavų ar prekių perdirbimas, siekiant juos paversti gaminiais.

Aprūpinimo sąvoką, kaip vieną iš gamybos logistikos uždavinių, o tik vėliau atsargų aprūpinimo etapus. Aprūpinimas yra viena iš logistikos užduočių sričių, sprendžianti suplanuoto medžiagų poreikio realizavimo uždavinius, organizuojant krovinių ir informacijos srautų kontrolę tarp tiekėjų ir įmonės. Aprūpinimo logistika yra su tiekimo rinka susijusi logistikos sistema.

Aprūpinimas apima žaliavų, medžiagų, nebaigtos produkcijos, paslaugų efektyvaus judėjimo, transportavimo, saugojimo ir sandėliavimo planavimą, organizavimą, kontrolę ir su šiais procesais susijusios informacijos analizę. Aprūpinimo logistika – tai veikla, susieta su įmonės aprūpinimu materialiais ištekliais, reikalingais gamybos programai vykdyti ir eksploatacinėmis reikmėmis vidaus ir užsienio rinkose, pasitelkus logistikos priemones.

  • MS PowerPoint 52 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1016 žodžiai)
  • Kolegija
  • Roma
  • Gamybos aprūpinimo procesai projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamybos aprūpinimo procesai projektas. (2017 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-aprupinimo-procesai-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 13:50
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo