Gamybos aprūpinimo procesai


Gamybos aprūpinimo procesai Gamybos logistika. , Klaipėda. Įvadas Gamyba Gamybos tipai Aprūpinimas Gamybos procesas Išvados Literatūra. Įvadas. Gamybos aprūpinimo procesas yra labai svarbus gamybos įmonėms. Gamyba. Gamyba yra sudėtinga sistema, apimanti visą procesą. Gamybos tipai. Pagrindiniai gamybos tipai 1)vienetinė, 2)serijinė (smulkiaserijinė, vidutinė ir stambiaserijinė) 3)masinė gamyba. Vienetinės gamybos įmonėje gaminama daug skirtingo tipo gaminių. Masinės gamybos įmonės specializuojasi ilgą laiką dideliais kiekiais gaminti tam tikro tipo gaminius. Serijinės gamybos įmonėje produkcijos nomenklatūra siauresnė. Aprūpinimas. Aprūpinimas − tai medžiagų įsigijimas. Aprūpinimo logistikos tikslas yra aptarnauti įmonės vidinius vartotojus – gamybos procesą. Aprūpinimo veikloje. Aprūpinimą sudaro transportas. Sandėlis Sandėliai. Atsargos Atsargos. Atsargų sąnaudos skirstomos į tris pagrindines grupes atsargų įsigijimo sąnaudos. Gamybos procesas. Gamybos procesas – tai gamybos faktorių (išteklių) sujungimas į atitinkamą jų kombinaciją. Bet kuri veikla. Pagrindinių procesų metu keičiamos darbo objektų (gaminių) savybės forma ir matmenys. Išvados. Gamyba vyksta visur kur nori pasiekti naudos. Minalga R. (2008Aprūpinimo logistika. Vadovėlis.


Įvadas Gamyba Gamybos tipai Aprūpinimas Gamybos procesas Išvados Literatūra.

Pagrindiniai gamybos tipai 1)vienetinė, 2)serijinė (smulkiaserijinė, vidutinė ir stambiaserijinė) 3)masinė gamyba.

Masinės gamybos įmonės specializuojasi ilgą laiką dideliais kiekiais gaminti tam tikro tipo gaminius. Tai automobilių, radiotechnikos, baldų, siuvimo ir kt. įmonės. Masinė gamyba užtikrina aukščiausią techninį ir organizacinį lygį, čia pasiekiamas didžiausias darbo našumas ir mažiausia savikaina.

Aprūpinimo veikloje, žaliavų, medžiagų ir komplektuojančių dalių vartotojas yra pati įmonė. Čia reikiamos prekės nebuvimas gali sustabdyti produkcijos gamybą, todėl laikomų atsargų kiekis turi užtikrinti gamybos proceso patenkinimą. Atsargų laikymo sąnaudos turi būti vertinamos lyginant su netekimais kurie gali įvykti dėl gamybos proceso sustabdymo.

Aprūpinimą sudaro: transportas, sandėlis, atsargos. Transportas. Vienas iš esminių logistikos uždavinių yra reikalingų žaliavų, įvairių medžiagų, pusgaminių ir galutinės produkcijos bei prekių perkėlimas (gabenimas) laiko ir erdvės požiūriu į vieną vietą iš kitos. Šiam tikslui pasiekti į pagalbą pasitelkiamos įvairios transporto sistemos.

Atsargų sąnaudos skirstomos į tris pagrindines grupes: atsargų įsigijimo sąnaudos; laikymo (sandėliavimo) sąnaudos; sąnaudos, susijusios su senėjimo procesais;.

Gamyba vyksta visur kur nori pasiekti naudos, nesvarbu kokia jų ekonominė sistema. Kad gamybos įmonės veikla būtų sėkminga, jei reikia viską atlikti reikiamu laiku ir reikiamais kiekiais.

  • MS PowerPoint 62 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (741 žodžiai)
  • Kolegija
  • Roma
  • Gamybos aprūpinimo procesai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gamybos aprūpinimo procesai. (2017 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-aprupinimo-procesai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 00:25
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo