Gamybos logistika: gamybos logistikos samprata ir valdymas


Gamybos logistika. Gamybos logistikos samprata ir valdymas. Gamybos logistika apima. Gamybos proceso sudėtis (pagal Neverauską ir kt. , 2009Gamybos proceso dalys. Uždavinių posistemė - planavimo ir organizavimo veikla. Gamybos pagrindiniai elementai. Pagrindiniai gamybos procesai susideda iš Gamybos procesai skiriami į pagrindinius gamybos procesus. Logistikos uždavinys gamybos aprūpinime – kuo efektyvesnis ir ekonomiškesnis gamybinių pajėgumų poreikių patenkinimas. Gamybos logistikos turinį sudaro (Minalga, 2009Išdėstymo planavimas – jo pagrindinis tikslas yra sumažinti išlaidas – gabenimo. Gamybos planavimo ir valdymo tikslai terminų patikimumas. Apibendrinimas. Pagrindinis gamybos logistikos. Šaltiniai.


Gamybos proceso sudėtis (pagal Neverauską ir kt., 2009).

REZULTATAS – PRODUKCIJA Gaminiai ir aptarnavimas, gamybos priemonės, vartojimo priemonės, paslaugos.

Uždavinių posistemė - planavimo ir organizavimo veikla; personalo posistemė - sistema ir santykiai joje; materialiųjų priemonių posistemė - įrengimai, medžiagos, technologijos; informacijos ir komunikacijos posistemė - informacija apie visus organizacijos posistemės, jos gavimo ir perdavimo tvarka.

Pagrindiniai gamybos procesai susideda iš: Gamybos procesai skiriami į pagrindinius gamybos procesus, kuriuose tiesiogiai keičiamos darbo objekto savybės, ir į pagalbinius procesus, kuriuose sukuriamos prielaidos vykdyti pagrindinius gamybos procesus. paruošimo, apdirbimo, išbaigimo, surinkimo fazių. Jei įmonės gamybos procese yra visos šios fazės – tai įmonė yra užbaigtos gamybos struktūros, jei bent vienos iš minėtų fazių nėra, įmonė - ne pilnos gamybos struktūros.

  • MS PowerPoint 1258 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (371 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • Gamybos logistika: gamybos logistikos samprata ir valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamybos logistika: gamybos logistikos samprata ir valdymas. (2019 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-logistika-gamybos-logistikos-samprata-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 12:12
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo