Gamybos organizavimas ir plastiko apdirbimo technologija


Įmonės gamybos organizavimo apžvalga. Pasirinkto produkto gamybos technologija. Išvados ir pasiūlymai gamybos procesų technologijų tolimesniam tobulinimui jūsų įsivaizduojamoje įmonėje. Gamybos organizavimas ir plastiko abdirbimo technologija AB „ expetas “. Ekstruzinio formavimo technologija. Darbo metodai interneto duomenų analizė , mokslinės literatūros analizė. Gamybos proceso organizavimo analizė teoriniu aspektu. Gamybos samprata Gamyba . Gamybos proceso technologijos technologija. Gamybos proceo technologijos. AB „ EXPETAS “ veiklos pristatymas. Bendrovės duomenys išgalvoti !!!! Patentuota jėga šėrimo sistema. Temperatūros kontrolės sistema. AB „ EXPETAS “ analizė AB „ EXPETAS “ produkcijos nemenklatūra.


Visa bedrovės veikla yra ekologiška, nes jos produkcija yra perdirbama . AB „EXPETAS“ , kiekvienais metais perdirbdama apie 400 tūkst tonų plastikos produkcijos, išsaugo klimatą bei jūros gyvunyją,nes kaip žinome nepergamintas plastikas gali irti net iki 500 m. Produkcijos gamybai labai svarbi yra Ekstruzinio formavimo technologija , kuri naudojama tuščiavidurių gaminių, tokių kaip buteliai gamyboje. Ši technologija taip pat lengvai pritaikoma ir kitų daiktų gamyboje, nuo vaikiškų žaislų iki inžinerijos elementų.

Pagrindiniai naudojami ištekliai būtų technologijos padedančios perlydyti ir pergaminti panaudotą gaminį, elektra bei žmogaus darbas . AB ‚EXPETAS“ turi 250 darbuotojų, kurie dirbą slenkančiu grafiku . 200 darbuotojų dirba perdiribimo ir surinkio ceche , taip pat dalis jų yra darbo priežūros vadovai , kurie yra kvalifikuoti , Darbo organizavimo vadovų yra 40 ir likę 10 sudaro pagrindinių vadovų ir rinkodaros specialistu taryba.

Šiolaikinė technologija yra itin svarbi šiai kompanijai , dėl kuo didesnio perdiribimo kiekio bei aptranavimo kokybės tai padeda atlikti ne tik modernūs įrengimai, bet ir programinės įrangos tinklas apjungiantis visą darbo procesą.

Darbo tikslas : Išanalizuoti bei aprašyti plastiko perdirbimo organizavimą ir technologiją AB „EXPETAS“ .

Darbo metodai : interneto duomenų analizė , mokslinės literatūros analizė.GAMYBOS PROCESO ORGANIZAVIMO ANALIZĖ TEORINIU ASPEKTU

Išskiriamos trys gamybos grupės: žemė , darbas ,kapitalas. Kiekvienos įmonės pagrindinis tikslas pasirinkti optimaliausia gamybos būdą, kad gautų optimaliausia rezultatą.

Automatinės platikos perdirbimo staklės padidina perdirbtų plastikinių gaminių kiekį, taip pat pageriną kokybės darba per trumpa laiko tarpą. Naujos technologijos įpareigoja kompanijos neatsilikti ir gerini gamybos priemones bei mažinti darbo krūvį darbuotojui, taip pat gerinti gamybos produktus.

Visa bedrovės veikla yra ekologiška, nes jos produkcija yra perdirbama . AB „EXPETAS“ , kiekvienais metais perdirbdama apie 400 tūkst. tonų plastikos produkcijos. Bendrovė veikia aplinką tausojančių technologijų pagrindu, be jokios taršos, su minimaliu išmetamu anglies dvideginio kiekiu, gamybos be atliekų principu. Didžioji naudojamos energijos dalis naudojama įmonės veikloje yra pagaminta iš atsinaujinančių energijos išteklių. Ilgametė patirtis ir intensyvios investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą leido bendrovei tapti viena iš moderniausių tarp Baltijos šalių, perdirbančių į aukštos kokybės produktus bei unikalius gaminius.

  • Microsoft Word 392 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2189 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Gamybos organizavimas ir plastiko apdirbimo technologija
    10 - 1 balsai (-ų)
Gamybos organizavimas ir plastiko apdirbimo technologija . (2017 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-organizavimas-ir-plastiko-apdirbimo-technologija.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 09:38
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo