Gamybos organizavimas ir technologija įmonėje


Kursinis darbas gamybos organizavimas. Gamybos organizavimo sprendimai x imoneje speros. Gamybos direktoriaus vaidmuo imoneje. Gamybos technologija ir organizavimas.

Išanalizuoti bei aprašyti gamybos organizavimą ir technologiją įmonėje uab ,,x”. Įvadas. Kursinio darbo rašymo tikslai ir uždaviniai. Pradiniai duomenys: pramonės šaka, naudojami ištekliai, darbo jėgos imlumas, technologijų reikšmė. Įmonės gamybos organizavimo apžvalga. Įmonės įkūrimas, statusas, veiklos pobūdis, tikslai, planuojami pasiekimai. Produkcijos/paslaugų nomenklatūra. Šokolado gamyba, naudojami įrengimai. Darbuotojų kvalifikacija. Žaliavų, medžiagų, paslaugų tiekėjai.

Organizuodami ir valdydami žmonių grupes, vadovaudami joms, vadybininkai nukreipia šių pastangas tikslinga kryptimi, siekiant užsibrėžtų rezultatų. Praktine prasme, vadyba yra specifinė veikla, kurią vykdant reguliuojami visi įmonėje vykstantys procesai. Moksline prasme, tai yra mokymo kryptis apie organizacijų valdymo dėsningumus, principus, metodus, organizacinį mechanizmą. Tam, kad įmonės veikla būtų sėkminga, reikia teisingai planuoti ir kurti gamybinį procesą. Pagrindinis įmonės tikslas - sėkminga konkurencija, o sėkminga konkurencija bus neįgyvendinama be gamybos planavimo, organizavimo, teisingo technologijų pasirinkimo.

Direktoriaus vaidmuo yra viena iš svarbiausių įmonės veikloje. Jis organizuoja gamybą, sujungdamas gamybos veiksnius - darbą, kapitalą - prekių kūrimui, priima verslo sprendimus, kokias prekes ir kaip gaminti, rizikuoja, žinodamas, kad tie sprendimai gali būti netikslūs, klaidingi, pritaiko prekių gamyboje naujas technologijas ar verslo organizavimo formas.

Bus tikimasi, kad ši įmonė gyvuos ilgą laikotarpi, nes įmonės produkcija bus gaminama vien iš kokybiškų, aukštos rūšies komponentų. Nuolat bus tobulinama gamybos technologiją, įmonė stengsis suteikti pirkėjų pamėgtiems produktams naujų skonio atspalvių. Kai kuriuose technologiniuose procesuose buvo atsisakyta žmogaus rankų darbo. Jį pakeitė įrengimai. Manau, kad šis pakeitimas leis padidinti darbo jėgos našumą ir sumažinti darbuotojų skaičių. Toks strategijų laikymasis leis įmonei tapti nemaža šokolado gamintoja Lietuvoje.

  • Microsoft Word 344 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (1946 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ana
  • Gamybos organizavimas ir technologija įmonėje
    8 - 1 balsai (-ų)
Gamybos organizavimas ir technologija įmonėje. (2013 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-organizavimas-ir-technologija-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 18:44
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo