Gamybos proceso organizavimas ir kriminalistikos tyrimų lagamino gamybos technologija


Kursinis darbas. Gamybos organizavimo dalyko kursinio darbo užduotis. Įmonės gamybos organizavimo apžvalga. Pasirinkto produkto gamybos technologija. Išvados ir pasiūlymai gamybos procesų technologijų tolimesniam tobulinimui jūsų įsivaizduojamoje įmonėje. Dalis. Įvadas. Įmonės gamybos apžvalga. Pav 1 Plastiko apdirbimo staklės Pav 2 Popieriaus karpymo staklės. Užsakymo gavimas pranešimo apie VPK. Preliminaraus išlaidų ir siekiamo pelno skaičiavimas. Reikmenų sąrašo sudarymas ir gamybos paskirstymas. Paveikslėlis Specializuotas kriminalisto daktiloskopinis lagaminas naudojamas KTC Daktiloskopinių tyrimų skyriuje. Paveikslėlis Specializuotas daktiloskopinis lagaminas su liuminescuojanč iais daktiloskopiniais milteliais naudojamas KTC Daktiloskopinių tyrimų skyriuje. Žaliavų reikmenų gamybai užsakymas. Modifikuosiamos produkcijos pirkimas. Lagamino komplektavimas. Išvados ir pasiūlymai.


produkcijos/paslaugų nomenklatūra (gaminamos produkcijos sąrašas ir savybių aprašymas, nuotraukos iš interneto kaip galėtų atrodyti gaminami produktai)

naudojami įrengimai, prietaisai, įrankiai (nuotraukos iš interneto, įrengimų aprašymas)

darbuotojų kvalifikacija (profesijų sąrašas ir profesijų aprašymas)

žaliavų, medžiagų, paslaugų tiekėjai (tiekėjų aprašymas, tiekiamų medžiagų sąrašas ir savybės),

vartotojai (kas yra pagrindiniai produkcijos vartotojai, jų savybės, buvimo vieta ir t.t.)

pagrindiniai konkurentai (pagrindinių konkurentų aprašymas, gaminami produktai)

procesų ir operacijų detalizavimas (detalus aprašymas).

3. Išvados ir pasiūlymai gamybos procesų technologijų tolimesniam tobulinimui jūsų įsivaizduojamoje įmonėje

Produkcija, pagaminta kitų gamintojų, įmonės „KTP“ užsakymu:

Dėžutė daktiloskopiniams reikmenims – išpjaustomos nereikalingos pertvaros, įklijuojamos reikalingos;

Žibintuvėlis – komplektuojami žibintuvėliai su elementais, keičiamos lemputės;

Paruošimo fazėje perkamos ir paruošiamos žaliavos gamybai ir perdirbimui, užsakoma reikmenų gamyba, reikalingų lagamino komplektacijai, perkami patys reikmenys.

Apdirbimo fazėje atliekama reikmenų gamyba, gaunami užsakytos gamybos gaminiai, užsakyti gaminiai.

Surinkimo fazėje komplektuojamas kriminalistinių tyrimų reikmenų lagaminas.

Lėšų taupymo sumetimais specialistams perkami ne specializuoti lagaminai (jie gerokai brangesni), o universalūs. Paprastai komplektą sudaro 4–6 rūšių daktiloskopiniai milteliai, daktiloskopiniai šepetėliai, priemonės asmeniui daktiloskopuoti, daktiloskopinės plevelės (tamsios ir skaidrios), silikoninės pastos ,,Mikrosil“, gipsas, lupos, apšvietimo priemonės, biologinių ir mikropėdsakų fiksavimo priemonės, užterštumo išvengimo priemonės ir kt. Šie lagaminai atitinka specialistų ir tyrėjų lūkesčius (dažniausiai kiekvienas specialistas turi savo asmeninį lagaminą, kurį dar papildomai sukomplektuoja pagal savo patirtį ir galimybes). Dabartinė rinka siūlo labai daug kriminalistinės technikos ir priemonių variantų. 1–2 paveikslėliuose bei Lagamino komplektacijos sąrašo pavyzdyje pateikiami kriminalisto daktiloskopinių lagaminų komplektacijos pavyzdžiai.

Medicininio gipso svėrimas. Sveriamas elektroninėmis svarstyklėmis, fasuojamas sandariuose polietileniniuose maišeliuose.

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras. Įvykio vietos tyrimo atmintinė, Vilnius, 2007

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1622 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2130 žodžiai)
  • Universitetas
  • Oleg
  • Gamybos proceso organizavimas ir kriminalistikos tyrimų lagamino gamybos technologija
    10 - 6 balsai (-ų)
Gamybos proceso organizavimas ir kriminalistikos tyrimų lagamino gamybos technologija. (2016 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-proceso-organizavimas-ir-kriminalistikos-tyrimu-lagamino-gamybos-technologija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:07
×