Gamybos technologija ir gamybos organizavimas


Santrauka. Siūlomo projekto esmė. Įmonės charakteristika. Įmonės nuosavybės forma. Žinios apie verslininką ir jo partnerius. Trumpa veiklos apžvalga. RINKA. Dabartinės šakos situacija ir ateities tendencija. Potencialūs konkurentai. Rinkodara. Tikslas, uždaviniai. Kainos. Realizavimo kanalai. Reklama. Gamyba. Produkcija. Paslaugos. Ofiso ir gamybos patalpos. Trumpas gamybinio proceso aprašymas, įmonės atliekamos operacijos. Subrangovų atliekamos operacijos. Gamybinės patalpos. Staklės ir įrenginiai. Žaliavų tiekėjai. Transportas. Valdymas. Organizacinė įmonės struktūra. Darbuotojų pareigos. Darbo apmokėjimas. ĮĮ“Ofibald“ nuostatai. Rizika. Įmonės SWOT analizė. Finansinis planas. Finansiniai šaltiniai ir jų panaudojimas. Pinigų srautų ataskaita. Pajamų ir išlaidų planas. Paskolos atsipirkimo laikas. Naudota literatūra.

Įmonės pagrindinis tikslas ir yra tenkinti įmones, kurios kuria savo individualų įvaizdį, taip pat į tas, kurios turi neįprastų gabaritų patalpas ir jas reikia apstatyti patogiais patalpų atžvilgiu baldais. Taip pat orientuosimės į atsigaunančią Vakarų Europos rinką. Gaminsime ne tik pagal specialius užsakymus, bet ir patys kursime kolekcijas, kurias eksportuosime.

Verslo įmonės įkūrimui reikalinga gauti apie 240tūkst. lt. paskolą 6 metų su 6% palūkanų. Paskolos garantas būtų įmonės įkūrėjų individualus turtas, vertė yra 400 tūkst. Lt.

Įkuriamos įmonės veikla pilnai turėtų atsipirkti per 6 veiklos metus.

Veiklos pradžioje įmonėje dirbs 1 kvalifikuotas konstruktorius, 1 dizaineris, 1 vadybininkas, 1 buhalteris, dirbantys pagal ilgalaikę darbo sutartį ir 30 žemesnės kvalifikacijos darbininkų, dirbančių pagal terminuotą darbo sutartį.

Pirmaisiais sezoninio darbo metais apyvarta sieks 250 tūkst lt. Planuojama perimti apie 1% rinkos.

  • Microsoft Word 158 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (3115 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Gamybos technologija ir gamybos organizavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Gamybos technologija ir gamybos organizavimas. (2014 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-technologija-ir-gamybos-organizavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 07:49
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo