Gamybos technologija ir organizavimas Šaldytuvų durų gamyba


Įvadas. Įmonės apžvalga. Įmonės įkūrimas, veiklos pobūdis. Gaminių nomenklatūra. Naudojamos žaliavos. Vartotojai. Konkurentai. Valdymo ir gamybos struktūros. Gamybos tikslai, operacijos, naudojami įrengimai. Gamybos proceso schema. Operacijų aprašymas. Išvados.

Mano aprašoma įmonė „Lisiplast“ yra įkurta 1991 m. Alytaus mieste. Naujoji įmonė stengėsi įsiskverbti į visai naują Lietuvoje rinką t.y. durų šaldytuvams gamybą. Po 5-erių metų to paties direktoriaus vadovaujama įmonė įkūrė naują padalinį toje pačioje gamykloje.

Naujasis padalinys, dabar egzistuojantis kaip atskira įmonė, bet vadovaujamas to paties asmens, „Lisipak“ įsiskverbė į plastmasės gaminių rinką. Šios dvi įmonės yra labai priklausomos viena nuo kitos, kadangi pagrindinius išteklius savo produkto gamybai įmonė „Lisipak“ gauna iš įmonės „Lisiplast“.

„Lisipak“ gamina indelius ir dangtelius pieno produktams fasuoti. Nuo pat egzistavimo pradžios ši įmonė naudoja tą pačią gamybos technologiją, kurią labai dažnai atnaujina ir tobulina. Kasmet gamybai reikalingi įrengimai yra tikrinami ir derinami. Šiais metais įdiegti du tarptautiniai standartai, t.y. Iso 9001 – kokybės vadybos sistemos ir ISO 14001 – aplinkosaugos vadybos sistemos. Lapkričio-gruodžio mėnesį vyks ISO standartų sertifikavimas.

Įmonėje „Lisipak“ šiuo metu dirba virš 50 darbuotojų, nors įmonės įsiskūrimo laikotarpiu jų buvo vos 30. Dauguma darbuotjų yra savo sriteis specialistai, turintys darbo patirties panašioje veiklos sferoje. Darbas vyksta net 3 darbo panmainomis, kadangi gamybos apimtys yra labai didelės. Įmonei reikalingi specialistai, kurie sugebėtų planuoti, organizuoti ir valdyti gamybinius ir darbo procesus, vadovaudamiesi šiuolaikiniais technikos, technologijos pasiekimais ir pažangiais valdymo metodais. Todėl gilinamos žinios gamybos ir darbo organizavimo, normavimo, planavimo, valdymo srityse. Specialistai orientuojami darbui gamybinių padalinių vadovais, gamybos, darbo organizavimo ir planavimo tarnybose.

Kalbant apie mano aprašomą įmonę “Lisipak” neįmanoma jos atsieti nuo bendros Rusijos Lietuvos UAB “Lisiplast”, kuri įsikūrė 1991 m. Jos steigėjai yra šios kompanijos:

Lietuvoje – AB “Snaigė” ( šaldytuvų gamykla);

Rusijoje – AB “Omskimpromas”;

Kompanijoje dirba 102 asmenų personalas. Šildymu ši įmonė apsirūpina pati, naudodama natūralų kurą. 2003- iems metams metinė planuojama apyvarta yra daugaiu negu 28 mln litų ( 8,5 mln EUR).

1996 metais Alytuje įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Lisipak“ gamina plastikinę pakuotę maisto pramonei. Įmonės technologija leidžia gaminti įvairaus tipo ir formų, ekologiškai švarius, Europos standartus atitinkančius gaminius. UAB :Lisipak“ ne tik gamina indelius, bet ir dangtelius jiems. Be to, gali atspausti jūsų norimą piešinį net šešiomis spalvomis arba sukurti piešinį pagal jūsų pageidavimą. UAB „Lisipak“ produkciją gerai žino ir vertina ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Moldovos, Ukrainos, Lenkijos pieno prmoninkai.

Indelių iš PS (polistireno) ir PP (polipropileno) pienop prmonei gamyba: grietiniai, jogurtams, ledams ir t.t. Kitos paskirties puodelių gamyba ( puodeliai gėrimams, bokalai alui ).

  • Microsoft Word 1478 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (2701 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Gamybos technologija ir organizavimas Šaldytuvų durų gamyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gamybos technologija ir organizavimas Šaldytuvų durų gamyba. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-technologija-ir-organizavimas-saldytuvu-duru-gamyba.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 10:07
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo