Gamybos technologija ir organizavimas


Tipinė spausdinimo mašinos paruošimo spausdinimui schema.. Gamybos technologijos ir organizavimas.

Gamybos technologija ir organizavimas. Uab „grafobal“. Įvadas. Įmonės charakteristika. Valdymo struktūra. Įmonės padaliniai, jų veikla bei funkcijos. Spaudos cechas. Spaudos mašinos paruošimo technologinio proceso schema. Popieriaus paruošimas spausdinimui ofsetine spaudos mašina ir techniniai reikalavimai paruoštam popieriui. Kontrolės metodai. Popieriaus paruošimo patalpos darbo sąlygos. Dažų paruošimas ir reikalavimai jiems. Kontrolės metodai. Dažų paruošimas spaudai. Dažų saugojimo ir naudojimo sąlygos. Techniniai reikalavimai atspaudų kokybei. Kontrolės metodai. Gamybos proceso elementai. Gamybos procesų rūšys. Gamybos proceso organizavimo principai. Įmonės perspektyvų analizė. Išvados. Naudota literatūra.

4. Dažų lipnumą sumažina minkštinančios pastos, kurių reikia dėti 5  nuo visos dažų masės. Reikia neužmiršti, kad minkštinančios pastos kartu mažina dažų klampumą, intensyvumą ir dažų užsitvirtinimo greitį atspaude.

5. Dažų emulgavimą su drėkinančiu tripalu mažina specialios pastos, kurių reikia 2-3  nuo dažų masės.

Dažai ir pagalbinės medžiagos turi būti saugomos sandėlio patalpoje, apsaugotoje nuo atmosferinių kritulių, dirvos drėgmės, ir saulės spindulių, temperatūroje, ne žemesnėje kaip 20 ir ne aukštesnėje kaip 30 C, ne ilgiau kaip metus. Praėjus metams, leidžiama naudoti dažus tik tuo atveju, kai jų technologinės savybės atitinka duotus reikalavimus. Prieš pradedant naudoti tokius dažus, reikia juos pertrinti dažų trintuve iki 15-20 m pertrynimo laipsnio.

1. Ant atspausdintų lapų neturi būti pažeidimų: kraštų įtrūkimų, užlenkimų, raukšlių, rankų pirštų atspaudų, riebalinių dėmių ir kt.

3. Vaizdo tarpuose ir priešingoje atspaudo pusėje neturi būti šešėlių ir dažų persigėrimo.

4. Atspauduose, kurie bus pjaustomi arba iškertami, turi būti pjaustymo žymės.

5. Tiražiniai atspaudai turi atitikti patvirtintiems lapams-etalonams, atspaudams-origalams ir bandominiams atspaudams skirtiems spalvinio tono, pobūdžio ir vaizdo elementų matmenų patikrinimui.

7. Atspaudo triadinių spalvų, atitinkančių europietiškas normas, optinio tankio reikšmės turi tenkinti reikalavimus pagal GOCT 29.66  80.

8. Tiražinių atspaudų kokybę kontroliuoja spaudėjas lupų 8X  20X ir densitometro pagalba, pagal skales ir lyginant jas su patvirtintais lapais-etalonais.

9. Vaizdo sutapimo tikslumas daugiaspalviuose atspauduose nustatomas pagal žymes-kryžius ir skales, išdėstytas lapo krašte, su lupos 10X  20X ir matavimo liniuotės pagalba.

10. Rastrinių elementų deformacijos laipsnį, spaudėjas kontroliuoja pagal išsiliejimo skales.

11. Drėkinimo proceso reikiamą funkcionavimą spaudėjas kontroliuoja pagal visų spalvų plotelius.

Keliantis į naujas patalpas spaudos ceche bus perkelta turima Heidelberg Speedmaster spausdinimo mašina ir tokios pat markės naujai įsigyta spausdinimo mašina. Roland 700 įrenginio bus atsisakyta dėl amortizacinio nusidėvėjimo, dažnų gedimų, mažo spausdinimo greičio ir svarbiausias kriterijus – netenkina atspaudų kokybė.

Gamybos sroviškumas pasiekiamas, deramai planuojant cehus, barus ir atskiras darbo vietas.

„Grafobal Vilnius“ yra mokami 2 – 3% didesni atlyginimai nei kitose įmonėse, todėl tai traukia darbo jėgą, iš kurios įmonė gali atsirinkti sau tinkamos kvalifikacijos meistrus, bei gaminti kokybišką produkciją ir gauti daugiau pajamų;

Galimybės – tai „Grafobal Vilnius“ galimybės padidinti pelną ir išspręsti kylančias problemas:

  • Microsoft Word 172 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (4560 žodžiai)
  • Universitetas
  • Svetlana
  • Gamybos technologija ir organizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Gamybos technologija ir organizavimas. (2013 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-technologija-ir-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 03:46
×