Gamybos technologijų kursinis darbas


Įvadas. Trumpai apie įmonę. Kodėl pasirinkau tokią įmonę? Organizacijos kaip valdymo objekto ypatybės. Organizacijos pagrindiniai požymiai. Organizacijos valdymo struktūra. Funkcinė valdymo struktūra. Produkto gamybos technologija. Gavinių virtimo produktu technologija. Darbo pasidalijimas ir koordinavimas. Organizacijos koorporacinė kultūra. Organizacijos ciklo realizavimo ypatybės. Planavimo realizavimo ypatybė. Organizavimo ypatybės. Motyvavimo ypatybės. Kontrolės – reguliavimo ypatybės. Išvados. Šaltiniai.

Įmonė bus nedidelė UAB, bet veržli ir stengsis patenkinti visus klientų lūkesčius, susijusius su šios įmonės gamyba, taip pat turės spėti padaryti visus užsakymus laiku, kad klientai būtų patenkinti ir sugrįžtų vėl. Įmonės pagrindinė veikla – medienos apdirbimas, įvairūs statybos darbai, medienos gaminių pardavimas Lietuvoje ir užsienio šalyse. Eksportuojama bus kiek įmanoma daugiau, pagrinde į Europos Sąjungos šalis. Įmonė sieks pagaminti kokybiškus gaminius už prieinamą kainą. Taip pat bus siekiama kuo daugiau padidinti gamybos apimtis ir dar labiau plėstis.

Šio darbo tikslas - aprašyti savo įsivaizduojamos gamybinės įmonės technologiją ir organizavimą, , išanalizuoti jos visą eigą nuo pat įkūrimo iki realizavimo gaminant ir parduodant prekes klientams.

Darbo uždaviniai – išanalizuoti , kokie produktai ir kokiomis technologijomis bus gaminami įmonėjė UAB „Medeinė“, sužinoti, kokie bus tiekėjai, darbuotojai, vartotojai. Taip pat – pasiūlyti idėjų tolimesniam tobulinimui šioje įmonėje.

Technologijos reikšmė: gaminti kokybišką produkciją naudojant modernią įrangą. Įmonės tikslas - teikti aukščiausios kokybės gaminius prieinamomis kainomis.

Įmonė yra pelno siekianti organizacija. Jos gamybos sritis yra medienos apdirbimas, kitaip materealaus produkto gamyba. Produktas yra gaminamas nuosekliuoju būdu, kadangi griežtai nustatyta tvarka su gaviniu atliekama tam tikrų veiksmų seka. Toje sekoje gavinys po truputį praranda savo būdingas sąvybes ir įgyja produkto sąvybių, kol galų gale tampa tuo produktu, dėl kurio visa veikla ir buvo pradėta. Šioje veikloje kiekvienas darbuotojas turi savo aiškią vietą visoje gavinio vertimo produktu grandinėje.

Produkto gamybos tipas yra vienetinis, kadangi gaminami specializuoti užsakymai pagal kiekvieno užsakovo pageidavimus. Taip pat užsakovas nurodo kiekį produktų, kurį įmonė turės pagaminti.

Gavinio pavertimui produktu įmonė naudoja kelis energijos išteklius: techninius (elektra, technika, šiluma ir kt.) ir žmogiškąją energiją (žmogaus protinį darbą, bei fizinę jėgą). Kiti ištekliai: versluma, kapitalas, darbas.

Įmonei įsteigti bus naudojamas pradinis 10 000 Lt įnašas. Įmonės teisinis statusas- Uždaroji akcinė bendrovė. Ji yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo.

Kaip ir didžioji dauguma naujai įsteigtų įmonių, mano įmonė bus pradžioje nedidelė ir darbuotojų bus nedaug. Įskaičiuojant visus, kurie dirbs įmonėje ir gaus atlygį už tai, viso pradžioje dirbančių bus apie 15 asmenų. Darbuotojų kvalifikacija itin svarbi, kadangi technika su kuria dirbs žmonės gali būti pavojinga, tai asmenys, kurie su ja susidurt turės, privalo būti apmokyti kaip ja naudotis. Bus samdomi tik darbą išmanantys darbuotojai, aukštą kvalifikaciją turintys vadybininkai, buhalteriai, cecho darbuotojai būtinai turi pereiti apmokymus, kad žinotų kaip elgtis su technika, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.. Kad organizacijos darbas būtų vaisingas, jos žmonės turi būti atsakingi už kiekvieną jos tikslo įgyvendinimą, už kiekvieno veiklos sistemos elemento raidą, priežiūrą, bei efektyvų panaudojimą, nes išleidus bent vieną iš šių dalykų iš akiračio organizacija gali susilaukti sunkių padarinių. Organizavimo ypatybės

  • Microsoft Word 810 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (2545 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Gamybos technologijų kursinis darbas
    10 - 5 balsai (-ų)
Gamybos technologijų kursinis darbas. (2015 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybos-technologiju-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 08:50
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo