Ganto diagrama


Įvadas Gantt ‘ o diagrama. Informacinės sistemos projekto darbai. Optimistinis laikas Pesimistinis laikas. Planavimo darbai. Analizės darbai. Projektavimo ir diegimo darbai. IS projekto darbai iš viso. Gantt ‘ o diagrama Sudarymas. Antrasis žingsnis. Gantt diagramos meistravimas. Galutinė mano Gantt ‘ o diagramos išvaizda. Projekto planas grafikas. Kritiniu keliu.

Internetinės parduotuvės informacinės sistemos projekto darbai suskirstyti į tris žingsnius : planavimo, analizės, projektavimo ir diegimo. Žingsniai yra užduotys, kurias reikia padaryti norint pabaigti projektą. Juos sudaro etapai (išdėstyti eilės tvarka), kurių lauktinas laikas paskaičiuotas dienomis.

Su daryti duomenų lentelę, tokią, kurią sudarytų stulpeliai su duomenimis: eilės nr., užduotys, užduoties pradžios data, užduoties trukmė (šiuo atveju - dienomis), pabaigos data, kiek dienų jau vykdoma užduotis (kiek atlikta) ir kiek dienų dar liko iki užduoties įvykdymo. Galima pridėti, kiek iš viso dienų užims visas projektas, bet tai įtako grafikui nedaro, tai informacija, kuri gali būti naudinga sudaant analizes.

Kai kurias užduotis iš sąrašo pradžios padariau jau vykdomas, taip bus aiškiau, kaip atrodys grafikas, projektui įsibėgėjant.

Norėdama pridėti trukmę, kartoju veiksmus nuo Add ir renkuosi Atlikta duomenis bei pridedu Liko stulpelio duomenis. Mūsų diagrama dabar atrodo šitaip:

Deja, mano duomenis rodo atvirkščiai, todėl dar kartą spaudžiu ant y ašies pavadinimų dešiniu pelės klavišu ir renkuosi Format Axis. Axis Options skirtuke dedu varnelę ant Categories in reverse order. Dabar mano diagrama jau daug aiškesnė:

  • Microsoft Word 1353 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1122 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ingrida
  • Ganto diagrama
    10 - 7 balsai (-ų)
Ganto diagrama. (2015 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/ganto-diagrama.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 02:27
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo