Gantt biografija ir darbai


Franko b. ir lilian m. džilbretų nuopelnai vadyboje. Henry gantt. Suplanuoti kristijono donelaičio biografiją. Henry gantt biografija. Pateiktys kazimieras būga darbai ir biografija. H. l. gantt biografija. H. l. gannt. Kartu su pokyčiais atsirado poreikis, kad vadovai.

Įvadas. H. L. Gantt‘o darbai. Skatinimo sistema. Gantt’o grafiko istorija. Gantt’o grafikai. Gantt‘o grafiko pavyzdys. H. L. Gantt medalis. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Vadybos teorijos raida galime laikyti įvairius daugelio žmonių kartų mėginimus sutvarkyti bei tinkamai planuoti ir organizuoti tarpusavio santykius atitinkamais istorijos laikotarpiais. Bendruomenių, o vėliau ir įmonių vadovams nuo pat senų senovės buvo reikalingos efektyvios planavimo, organizavimo, personalo kontrolės, sprendimų įgyvendinimo ir kontrolės sistemos, tačiau, kaip bebūtų keista, ilgą laiką nebuvo jokio centralizuoto, susisteminto žinių šaltinio. Niekas nesirūpino įvairių knygų ar kitų rašytinių žinynų, kurie skleistų žinias apie vadovavimą, leidimu. Nebuvo profesionalios vadybininkų bendruomenės ar mokymo įstaigų, kur vadovaujantys asmenys galėtų įgyti teorinių vadovavimo žinių. Visos žinios buvo kaupiamos per vadovavimo patirtį, klaidas ar pasiteisinusias naujoves valstybėje, armijoje, gentyse ar vėliau ir atsiradusiose komercinėse organizacijose. Tokiu būdu žmonės ilgainiui sukaupė žinias apie organizacijų valdymą.

Istorija lėmė, kad vadybos žinių poreikis smarkiai pradėjo augti nuo xviii amžiaus pabaigos, kai ėmė kurtis didelės gamybinės organizacijos. Bėgant metams organizacijos vis labiau plėtėsi, augo. Jų valdymas darėsi vis sudėtingesnis, technologijų tobulėjimas taip pat kėlė savų problemų – įrengimams prižiūrėti nebepakakdavo paprastų darbininkų kvalifikacijos. Kartu su pokyčiais atsirado poreikis bei būtinybė, kad patys vadovai kontroliuotų įrengimus ir gamybą.

Tuo labai pasipelnė vienas iš vadybos pradininkų henry laurence gantt‘as. Jis sukūrė gantt‘o grafikus, kurie padeda suorganizuoti darbus ir juos peržiūrėti.

Tyrimo objektas: henry laurence gantt darbai ir biografija

Darbo tikslas: išnagrinėti h. L. Gantt‘o darbų svarbą ir biografiją.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 636 KB
  • m.
  • 11 puslapių (2059 žodžiai)
  • Citrinuke
  • Gantt biografija ir darbai
    10 - 2 balsai (-ų)
Gantt biografija ir darbai. (2012 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/gantt-biografija-ir-darbai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 10:24
×