GAP Modelis


Įvadas. GAP paslaugų kokybės modelis. Technologijos Poveikis Atskiroms Paslaugos GAP strategijoms. Kliento gap. GAP 1 – Klausymo. GAP 2 – Projektas ir Standartų. GAP 3 – Paslaugos Atlikimo. GAP 4 – Komunikacijos. Lietaratūra.

Nedaugelis ginčytųsi su faktu, kad paslaugos valdo pasaulinių pažangiausių nacijų ekonomiką. JAV, paslaugos atstovauja daugiau kaip aštuoniasdešimt procentams mūsų bendras vidaus produkto ir darbo jėgos. Toliau, matoma, kad paslaugos didėja kaip ekonominė jėga šalyse tokiose kaip Kinija, Indija, ir kitos greitai augančios ir besivystančios šalys (Bitner ir Brown, 2008). Paslaugų (os) vystymasis yra nesilpnėjantis, globalinis reiškinys, kuris formuoja pasaulinę ekonomiką ir giliai paveikia žmonių gyvenimus. Dar, nepaisant ekonominio paslaugų dominavimo, yra palyginti nedaug oficialių centrų viduje kompanijų, vyriausybių, ir universitetų, paslaugos meistriškumo, paslaugos tyrinėjimo, ir paslaugos naujovės palyginti su centru apčiuopiamų prekių ir technologijų (žr. IfM ir IBM, 2007). Šio nemažėjančio paslaugos ekonomikos vystymosi konteksto viduje, dėstytojai ir verslo specialistai nurodė įrankių, technikos, struktūrų, ir metrikos reikalingumą, kad palaikytų meistriškumą ir naujovę paslaugose per pramonės šakas. Tuo metu, kai keli jau egzistuoja, dar daugelis turi vis dar būti išvystyti. Šie įrankiai ir struktūros bus neatskiriami fondai paslaugos mokslui. Šis darbas pristato ir plečia vieną tokią struktūrą – GAP paslaugos kokybės modelį - kuris aprūpino strateginį fondą organizacijas, kurios nori tiekti paslaugos meistriškumą jų klientams. GAP Modelis buvo iš pradžių įvestas 1985 m. (Parasuraman ir al., 1985; Zeithaml ir al., 1990). Beveik dvidešimt penkerius metus tai buvo panaudota per pramonės šakas ir visame pasaulyje padėta kompanijoms formuluoti strategijas tiekti kokybišką paslaugą, sujungti kliento centrą per pastovias funkcijas, ir aprūpinti stiprų fondą paslaugos meistriškumu kaip konkurencinga strategija. Šiame darbe pateikiamas pagrindas paslaugų mokslo sistemos - GAP paslaugų kokybės modelis. Daugiau nei du dešimtmečius modelis buvo naudojamas visoje pramonėje ir visame pasaulyje, siekiant padėti įmonėms parengti strategijas, kuriomis siekiama užtikrinti paslaugos kokybę, integruoti klientų ratą tarp funkcijų, ir suteikti pagrindą tarnybos, kaip konkurencinės strategijos. Jis buvo sukurtas tuo metu, kai dauguma paslaugų buvo pristatyta visuomeniniu realiu laiku, be privalumų (ir kartais trūkumų) technologijų infuzijos. Per praėjusius metus, technologijos iš esmės pasikeitė paslaugą (-as), pobūdį ir tuo pačiu metu ji turi įtakos strategijos uždarymui kiekvieną paslaugų kokybės problemą.

  • Microsoft Word 88 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3094 žodžiai)
  • GAP Modelis
    10 - 3 balsai (-ų)
GAP Modelis. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/gap-modelis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:13
×