Garso apdorojimo sistemų programinės įrangos analizė


Programinės literatūros sąrašas. Garso apdirbimo įranga. Garso apdirbimo įrangos naudojimas.

Garso apdorojimo sistemų programinės įrangos analizė. Takas/yahooligans paieškos sistemos. Įvadas. Internet paieškų sistemos. Tarptautinės, nacionalinės paieškų sistemos. On-line, off-line. Priemonės paieškoms atlikti. Tarptautinė internet paieškų sistema. Nacionalinė internet paieškų sistema. Garso apdorojimo sistemų programinės įrangos analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Toliau yra pateiktas literatūros sąrašas ir priedai. Priedai yra sudaryti iš sara tarptautinėse ir nacionalinėse paieškos sistemose paieška vykdoma parašius raktinius žodžius. Kai kuriose nacionalinėse galima pasirinkti anglų kalbą. Daugumoje nacionalinių ir tarptautinių paieškos sistemų būna nuorodos į tam tikrus informacijos šaltinius, svarbius dokumentus, Pateikta lankomiausių top. Taip pat nacionalinėse paieškos sistemose galima pasirinkti ir tarptautines paieškos sistemas. Tarptautinėse paieškos sistemose kartais tik būna nuoroda į kokią kitą paieškos sistemą. Ir tai yra nacionalinių paieškos sistemų privalumas. Tačiau jos turi ir trūkumą. Ne visos nacionalinės paieškos sistemos turi pagerintą paiešką. Tai yra žymiai patogiau j on-line paieškos sistema naudotis yra labai patogu. Tik pateikus užklausą – tuojau pat gaunama ieškoma informacija. Naudojantis of-line paieškos sistema, pateikus užklausą, reikia palaukti ilgiau kol bus gaunami atsakymai.

On-line paieškos sistemą galima išsaugoti paspaudus file meniu mygtuką save as . Tuomet išsaugotą failą galima atidaryti kompiuteryje, kuriame nėra interneto tinklo. Taip tampa labai patogu naršyti po išsaudotą puslapį. Tik čia deja nepavyks mano pasirinkta tema yra garso apdorojimo sistemų programinės įrangos analizė . Šiai temai duomenų ieškosiu tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse paieškos sistemose. Pagrindinės mano užklausos bus apie garso sistemas, pvz, garso apdorojimo sistemos +apdorojimas +programinė įranga +analizė +komentarai. Panašias užklausas rašysiu ir anglų kalboje, ieškodama tarptautinėse paieškos sistemose. Naudosiu ir paprastą, ir pagerintą paieškos sistemą, taip manau rasiu tikslesnius man reikiamus dokumentus. Taip pat naudosiu ir loginius operatorius and, or, not, pliuso ir minuso ženklus, frazes, mišrias užklausas. Mano pasirinkta tema garso apdorojimo sistemų programinės įrangos analizė . Manau, jog ši tema yra gana aktuali žmonėms dirbantiems muzikos operatoriais, muzikinių renginių vedėjais. Iki šiol dar kai kur yra naudojama pasenusi įranga. Tačiau vis dažniau sena įranga yra pakeičiama nauja. Kiek žinau naujovės pirmiausia įsibrovė į radijo stočių darbą. Jie beveik pirmieji pradėjo naudoti populiariausių garso apdorojimo sistemų programinės įrangos sąrašas.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (645 žodžiai)
  • Universitetas
  • Margarita
  • Garso apdorojimo sistemų programinės įrangos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Garso apdorojimo sistemų programinės įrangos analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/garso-apdorojimo-sistemu-programines-irangos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 15 d. 17:36
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo