Garso leidybai skirta programinė įranga ir jos taikymo specifika


Garso leidybai skirta programinė įranga ir jos taikymo specifika. Garsas ir leidyba. Garso programinė įranga. Garso leidybai skirtos Programinės ĮRANGOS. Reaper. FL Studio. Pro tools. PreSonus Studio One. PreSonus Studio One. LMMS (Linux MultiMedia StudioSteinberg Cubase (CubaseSound Forge Audio Studio. Adobe Audition. Wavosaur.


Audio knygos Vaizdo klipai Muzika Tinklalaidė (ang. podcast) Filmai Reklamos Žaidimai.

Tai skaitmeninė garso redagavimo programa, kuri naudojama kaip profesionali, tačiau esant pageidavimui, galima performatuoti savo įrankių lauką ir naudoti paprastensį var. "REAPER" yra lankstus savo funkcijų rinkiniu, kuris naudojimas: komercinėms ir namų studijoms, vietos įrašymui, švietimui, mokslams ir tyrimams, garso dizainas, žaidimų kūrimas ir dar daugiau. Su mikrofono, monitoriai, efektai ir kita technine pagalba, visiškai profesionaliai įrašo nuo solisto iki didelio choro.  Lengva importuoti bet kokį garsą ir MIDI, sintezuoti, atrinkti, kurti, tvarkyti, redaguoti, sumaišyti ir kurti dainas ar kitus garso projektus, nes apdoroja įvairius garso failo formatus bei video formatus. Todėl dažnai vadinama visagale, viską aprėpianti. Viena esminė „repair“ patogumu yra lankstumas ir greitumas: Garso takelių skaičius neribojimas, greito apdortojimos sistema. Taipogi nuskaito įvairius garso formatus, lengvai naudojamas, greitai apdoroja, jei tik užtenka vietos kompiutery. Tinka OS - WindowsXP and newer, macOS 10.5 and newer, Linux (beta).

Privalumai: Greitis, lankstumas apdorojat failus. Retai kada stringa ar nepasileidžia. Lengva „tampyti“ muzikinius takelius ir juos miksuoti tarpusavy.  Kompleksiška ir kompaktiška.

Trukūmai: Per daug parinkčių ir nereiklaingų funkcijų, kurios dažnai net nenaudojamos Mokama.

  • Muzika Skaidrės
  • MS PowerPoint 3361 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (902 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • Garso leidybai skirta programinė įranga ir jos taikymo specifika
    10 - 1 balsai (-ų)
Garso leidybai skirta programinė įranga ir jos taikymo specifika. (2017 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/garso-leidybai-skirta-programine-iranga-ir-jos-taikymo-specifika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:11
×