Gatvės prostitučių gyvenimo būdo bruožai ir jo kaitos galimybės


Gatvės prostitučių gyvenimo būdo bruožai ir jo kaitos galimybės. Gatvės prostitučių gyvenimo būdo bruožai. Gyvenimo būdo modelis. Profesionalių ir neprofesionalių prostitučių gyvenimo ir padėties skirtumai. Gatvės prostitučių atpažinimo ženklai. Telkimosi vietos ir paslaugų teikimo, gavimo vietos. Buvimo gatvėje ir galimybių keisti gyvenimo būdą vertinimas. Išvados. Literatūra. Ačiu už dėmesi.

Turimas turtas ir gaunamos pajamos už teikiamas sekso paslaugas, kurios lemia aprangą, maistą, sveikatą; Priklausomybių turėjimas (narkomanija, alkoholizmas); Sekso paslaugų teikimo galimybės, kurios nusako klientų paieškos vietas, jų ratą ir perkamų paslaugų pobūdį.

Turtas ir pajamos Profesionalės gatvės prostitutės. Dažniausiai jos neturinčios jokio didesnio turto, išskyrus būtiniausius daiktus . Neprofesionalės gatvės prostitutės. Daugelis jų turi būstą, šiokį tokį turtą, kartais ir nemažą. Dalis jų turi darbą, o gatvė – tėra papildomas uždarbio šaltinis. Būstas Neprofesionalės gatvės prostitutės . Jos turi savo butą (21 proc.) arba nuomuojas (26 proc.) dažniausiai gyvena pas tėvus (40 proc.). Profesionalės gatvės prostitutės. Maža dalis turi savo butą(5 proc.) ir gyvena pas tėvus (11proc.).

Apranga Tiek profesionalės, tiek neprofesionalės gatvės prostitutės naujus drabužius perka labai retai. Jos kuria savo identitetą, savo stilių. Maistas Gatvės prostitučių požiūris į maistą priklauso nuo jų padėties ir buvimo gatvėje aplinkybių.

  • MS PowerPoint 69 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (453 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rasa
  • Gatvės prostitučių gyvenimo būdo bruožai ir jo kaitos galimybės
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gatvės prostitučių gyvenimo būdo bruožai ir jo kaitos galimybės. (2015 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/gatves-prostituciu-gyvenimo-budo-bruozai-ir-jo-kaitos-galimybes.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 07:58
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo