Geležinkeliai. Traukinių priėmimo i stotį tvarka


Traukiniu priėmimas. Stoties budėtojas. Ruozo stotis kursinis. Traukiniu tvarka. Traukinių priemimo į stotį tvarka.. Referatai geležinkelio. Gelezinkelio eismas referatas. Traukiniu referatas speros.lt. Gelezinkelio stotis rasinis. Stoties budėtojo darbas.

Traukinių priėmimo į stotį bendra tvarka. Traukinių sutikimo tvarka remontuojant kelią. Ilgųjų traukinių priėmimo į stotį tvarka. Stoties budėtojo ir iešminimko veiksmai priimant traukinius. Kelio laisvumo patikrinimo būdai. Traukinių priėmimas esant draudžiamajam įleidžiamojo šviesoforo signalui. Literatūra

Traukiniai stotyse turi būti priimami į laisvus stoties kelius, numatytus stoties knygoje, kai dega leidžiamasis įleidžiamojo šviesofro žiburys. Toliau panagrinėsime išsamiau apie traukinių priėmimo į stotį tvarką.

Negalima priimti traukinių keliuose, neatitinkančiuose traukinių paskirties, pavyzdžiui priimti lyginį traukinį kelyje, skirtame nelyginiams traukiniams, keleivinį traukinį priimti prekiniams traukiniams skirtame kelyje.

Stoties budėtojas privalo paruošti laisvus kelius traukiniams priimti laiku. Naudodamasis traukinių artėjimo informacija jis privalo iš anksto planuoti laisvų kelių užėmimo atvykstančiais traukiniais eiliškumą ir laiku paruošti kelią kiekvienam atvykstančiam traukiniui.

Draudžiama atvykimo ir išvykimo kelius užimti atkabintais nuo traukiniams pakrauti ar iškrauti ar iškrovimui, remontuoti ar kitoms operacijoms atlikti skirtais vagonais ar jų grupėmis. Tarpinėse stotyse atvykimo ir išvykimo keliai laikinai užimti vagonais gali būti tik leidus traukinių eismo tvarkdariui.

Vienkeliuose ruožuose draudžiama į stotį vienu metu priimti priešinius traukinius, jeigu nors vienas iš jų yra ilgesnis negu atvykimo ir išvykimo kelio naudingasis ilgis, o dvikeliuose ruožuose - kai šių traukinių atvykimo į stotį maršrutai juos pratęsus (tąsoje) susikerta.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2693 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Geležinkeliai. Traukinių priėmimo i stotį tvarka
    10 - 1 balsai (-ų)
Geležinkeliai. Traukinių priėmimo i stotį tvarka. (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelezinkeliai-traukiniu-priemimo-i-stoti-tvarka.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 03:58
×