Geležinkelio linijos laidumas ir jo didinimo būdai


Įvadas. Geležinkelio linijos laidumas. Geležinkelio linijos laidumo skaičiavimas. Geležinkelio linijos laidumo didinimo būdai. Linijos laidumo didinimas didinant traukinio masę. Linijos laidumo didinimas didinant vidutinį traukinių važiavimo gretį. Linijos laidumo didinimas atnaujinant lokomotyvų parką, įrengiant naujas signalizacijos ir ryšių sistemas. Linijos laidumo didinimas rekonstruojant kelius. Linijos laidumo didinimas pertvarkant eismo grafiką. Geležinkelio linijos laidumo didinimo bendrųjų priemonių ir darbų kompleksas. Išvados. Literatūra.

Po Lietuvos Republikos nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos geležinkeliai išgyveno labai sunkų laikotarpį. Trūko lėšų geležinkelio remontui ir rekonstrukcijai. Dėl to šios transporto rūšies pagrindinių fondų nusidėvėjimas pasiekė 60%.

Dabar Lietuvos geležinkeliai pradeda dirbti naujomis sąlygomis, diktuojamomis rinkos ekonomikos dėsnių. Atnaujinami, rekonstuojami keliai ir stotys, diagiamos automatinės valdymo sistemos, atnaujinamas riedmienų parkas, investuojamos didelės lėšos į geležinkelių visapusišką plėtrą.

Šiuo metu Lietuvos geležinkelių ilgis yra daugiau kaip 1700km., gana tankus, truputį daugiau kaip 30 km 1000 km2 plote. Tačiau darbo tinklo tankis ne visuomet rodo transporto kokybės rodiklį. Lietuvoje trūksta dubliuojančių maršrutšų, dvikelių ruožų, o kai kurie miestai likę visai be geležinkelio. Vis augant pervežimo srautam susiduriama su esmine problema tai geležinkelio linijos laidumo nepakankamumu. Todėl šiame darbe aptarsiu kas yra linijos laidumas, kaip jis yra paskaičiuojamas, nuo ko priklauso. Kokie yra pagrindiniai Ir pateiksiu išvadas.

  • Microsoft Word 385 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2602 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aras
  • Geležinkelio linijos laidumas ir jo didinimo būdai
    9 - 1 balsai (-ų)
Geležinkelio linijos laidumas ir jo didinimo būdai. (2012 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelezinkelio-linijos-laidumas-ir-jo-didinimo-budai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 15 d. 14:05
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo