Geležinkelio sandėliai


Geležinkelių sandelių ypatumai. Įvadas. Geležinkelių transporto terminalai. Geležinkelių sandėliai. Geležinkelių sandėlių dokumentacija. Prekių saugojimo importo ir eksporto terminale (laikinojo prekių saugojimo sandelyje) sutarties analizė (sudarant sutartį su juridiniu asmeniu). Prekių priėmimo ir išdavimo tvarka. Atsiskaitymo tvarka. Atsakomybė. Sutarties šalių pareiškimai, priedai, galiojimo, pakeitimo ar nutraukimo sąlygos. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. „Geležinkeliai – viena iš sausumos transporto rūšių, išsiskirianti ganėtinai sudėtinga infrastruktūra, valdymu, taip pat griežtais reikalavimais saugiam ir nenutrūkstamam eismui užtikrinti. Šiai transporto rūšiai plėtoti reikia daugelio įvairiausių sričių specialistų žinių, kad būtų garantuotas efektyvus visų grandžių darbas. Kiekvienas darbuotojas nepaisant to, kokiame padalinyje jis dirbtų, privalo išmanyti ne tik gretimų padalinių, bet ir visos sistemos veiklą, kad galėtų kuo naudingiau darbuotis savo įmonės labui“ (Lingaitis, Sakalauskas 2009).

Anot Pukalskio (2008) „geležinkelio transportas yra pats ekonomiškiausias būdas žmonėms ir sunkiesiems kroviniams pervežti“. Geležinkelis buvo jau panaudotas maždaug prieš 2245 m. pr. Kr. Babilonijoje, akmens luituose buvo iškalti grioveliai ir taip atsirado pirmosios geležinkelio vėžės. Vėliau atsirado mediniai bėgiai, kuriais arkliai tempdavo anglių pripildytus vagonus. Ir tik 1804 m. britas R. Trevithick‘as išrado garvežį.

Dabar geležinkeliai yra sausumos transporto rūšis, turinti palyginti su kitomis transporto rūšimis, sudėtingą infrastruktūrą. Geležinkelio efektyviam ir kokybiškam darbui užtikrinti reikalingi gerai apmokyti specialistai. Kiekvienas darbuotojas turi gerai išmanyti visos geležinkelio sistemos veiklą, kad galėtų suteikti kuo daugiau naudos įmonei, kurioje jis dirba ir geležinkelio paslaugomis besinaudojantiems klientams.

Darbo tikslas: Išnagrinėti geležinkelio sandėlio ypatumus.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti geležinkelio sandėlio darbą bei dokumentus.

2.Išnagrinėti AB „Lietuvos geležinkeliai“ prekių saugojimo terminale sutartį.

  • Logistika Analizė
  • Microsoft Word 93 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2136 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurimas
  • Geležinkelio sandėliai
    10 - 3 balsai (-ų)
Geležinkelio sandėliai. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelezinkelio-sandeliai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:14
×