Geležinkelių informacinės sistemos


Geležinkelių informacinės sistemos. E - KROVINYS. Informacinių sistemų raida AB ,, Lietuvos geležinkeliai “. Dokumentų valdymo sistema (DVS). Informacinės technologijos ir sistemos, taikomos kroviniams vežti AB ,,Lietuvos geležinkeliai“. Pagrindinės AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ informacinės sistemos. VPS KIS – vagonų perdavimo stočių kompiuterinė informacinė sistema. SS – skirstymo stoties informacinė sistema. Informacinė sistema krovinys. Operatyvieji vežimų kompiuterinė informacinė sistema (OPKIS). Bendrovės administravimo kompiuterinė informacinė sistema. Finansų apskaitos ir verslo valdymo informacinė sistema (FVS). Kenos geležinkelio poste – rentgeno kontrolės sistema. Nuotolinių vaizdo konferencijų sistema FIMA. Informacinė sistema „E. Krovinys". „E. Krovinys" funkcijos. „E. Krovinys" privalumai.


Informacinių sistemų raida AB ,, Lietuvos geležinkeliai “.

Informacinės sistemos bendrovėje ,,Lietuvos geležinkeliai‘‘ pradėtos diegti tik 1992 – 1993 m. Per šį neilgą laiką buvo įdiegta ir eksploatuojama net trylika informacinių sistemų ir atskirų programų kelios iš jų yra: Krovinių vežimo ir darbo užmokesčio apskaita Vagonų perdavimo stočių sistema Automatizuota vežimo sistema Dokumentų valdymo sistema Suprastinta muitinės veiklos sistema.

Įdiegta nauja personalo ir darbo užmokesčio apskaitos sistema. Įdiegta supaprastinta muitinės procedūrų įforminimo informacinė sistema. 45 krovinių stotys jau naudojasi šia sistema. Taip sutrumpėja krovinių vežimo laikas.

Informacinės technologijos ir sistemos, taikomos kroviniams vežti AB ,,Lietuvos geležinkeliai“.

EXSPRESS-3 – moderni tarptautinė bilietų rezervavimo sistema Ši informacinė sistema skirta kelionės bilietams į vienetinius ir tarptautinius traukinius parduoti ir rezervuoti, važtos dokumentams už lydimą ir nelydimą bagažą įforminti ir informacijai apie traukinių vietas, išvykimo laiką, stotis, vagonų skaičių, bilieto kainą ir kitą informaciją teikti.

VPS KIS – vagonų perdavimo stočių kompiuterinė informacinė sistema.

Vagonų parkui valdyti yra naudojama Naudojantis ja yra perduodami ir priimami vagonai (su kroviniu ar be jo), pasienio stotyse keičiamasi informacija su kitos šalies geležinkelių administracija. Pagal suderintus vagonų perdavimo ir priėmimo duomenis viena geležinkelio administracija perduoda kitai teisę naudotis vagonais ir toliau vežti krovinį. Sistema naudojama visose LR pasienio geležinkelio sandūrose ir yra glaudžiai integruota su informacinėmis sistemomis ,,Opkis“ ir ,,Krovinys‘‘.

  • MS PowerPoint 16201 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai (1326 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytis
  • Geležinkelių informacinės sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Geležinkelių informacinės sistemos. (2017 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelezinkeliu-informacines-sistemos.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 08:23
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!